Sinema Haberleri

Star Wars’un Gizemli Baş Karakteri Finn’in Kim Olduğu Ortaya Çıktı

star-wars-finn-banner

Star Wars: The Force Awakens filmine kalan zaman azalırkan heyecan da artıyor. Yeni söylentiler de beraberinde gelirken merakımız artıyor.

Yeni filmin en merak edilen noktaları ise yeni karakterler Finn, Rey ve Kylo Ren’in eskilerle bağlantısı olup olmadığı hatta kim oldukları.

Bize hep Rey ve Finn olarak tanıtılan, soyadları hiçbir zaman açıklanmayan iki baş karakterimiz var. “Neden soyadları açıklanmıyor,” diye J.J. Abrams’a sorulduğunda, “Açıklamıyorsak bir bildiğimiz var,” diyerek bir sürprizle karşılaşabileceğimizin sinyallerini vermişti.

Filme 1 ay kadar bir süre kala dünyanın en büyük alışveriş sitesi Amazon.com, Finn’in kim olduğunu açıkladı. [SPOILER GELİYOR]

finn-lightsaber

Yanlışlıkla mı oldu yoksa bilerek mi yapıldı bilemiyoruz ancak Amazon.com’da satışa çıkan yeni Star Wars puzzle’ında Finn’in soyadının Calrissian olduğu ortaya çıktı. Millenium Falcon’un Han Solo’dan önceki sahibi olan, kaçakçılık yapan Lando Calrissian ile akraba olduğunu düşünüyoruz. Filmde, aradan 30 yıl geçtiğini varsayarsak Finn’in, Lando’nun oğlu olması teorisi güçleniyor ancak yeğeni de olabilir başka bir şey de… Finn eğer Lando’nun akrabası ise, geçmişte Han Solo ve Lando Calrissian’ın ilişkileri düşünüldüğünde Rey’in de Han Solo ve Leia’nın kızı olabileceğine inanıyorum.

star-wars-finn-amazon-puzzle

Ürünü Amazon’da satışa koyan firma,  P & E Enterprise isimli bir firma. Finn’in Calrissian olduğunu bilerek mi bu ürünü bu şekilde satışa koydular yoksa sansasyon yaratmak amacıyla mı bilemiyoruz ancak Amazon’un da hiç müdahale etmeden, böyle spoiler içeren şekilde ürünün satışına onay vermesi ilginç olmuş. Üstelik ürünün başlığında da bağıra bağıra “Finn (Lando Calrissian’s son)” diye yazıyor. Ürüne de buradan ulaşabilirsiniz.

Olayın doğruluğunu muhtemelen yine filmde göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  X-Men ve Wolverine Filmleri Peşpeşe Çekilecek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.