Sinema Haberleri

Star Wars Filmleri 10 Yıl Daha Devam Edecek

Serinin dokuzuncu filmi olacak The Rise of Skywalker’ın tanıtım fragmanının ardından, Star Wars film serilerinin geleceği hakkında yeni bilgiler de açığa çıktı.

Geçtiğimiz hafta sonu Star Wars: Episode IX’un ismi kısa bir fragman duyuruldu. The Rise of Skywalker ismini tercih eden Disney, Star Wars efsanesinin de nasıl devam edeceği konusunda bazı açıklamalarda bulundu.

Açıklama Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy tarafından yapıldı. The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda, “Yeni Saga’ya doğru ilerliyoruz. Amacımız yeni bir üçleme yapmak değil. 10 yıl boyunca devam edecek bir seriye hazırlanıyoruz” sözlerine yer veren Kennedy’nin açıklaması, bir süredir devam eden söylentileri de kesinleştirmiş oldu.

Disney’in hali hazırda Rian Johnson ile anlaştığı ve yeni bir üçleme için çalışmalara giriştiği biliniyor. Aynı zamanda Game of Thrones’un yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss’in de henüz detayları kesinleşmeyen bir Star Wars filmi üzerinde çalıştıklarını biliyoruz.

Bu ünlü yönetmenler arasında Rian Johnson’ın projesinin iptal edildiği söylentisi dolaşsa da Disney tarafından yapılmış resmi bir duyuru yok.

The Rise of Skywalker sonrasında, Star Wars filmlerine bir süre ara verileceği de biliniyor. Bu süre ne kadar olacak orası da muamma.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fantasy Flight Games, Fallout Kutu Oyununu Duyurdu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.