Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Dokuz Star Wars Filmi Daha Geliyor

Dokuz Star Wars Filmi Daha Geliyor

Amerika’nın Virginia eyaletinde düzenlenen All Star Comic Con‘dan, Star Wars serisiyle ilgili önemli bir bilgi geldi. Comicbook’taki haberden aldığımız bilgilere göre Star Wars’un seslendirme ekibinde yer alan bir oyuncu, Lucasfilm‘in 9 yeni film projesi üzerinde çalıştığını açıkladı.

Star Wars filmlerinde Amiral Ackbar gibi birçok karakterin yanı sıra zaman zaman da Frank Oz’un yerine Yoda‘yı seslendiren Tom Kane, tam 9 filmin şu an geliştirilme aşamasında olduğunu söyledi. Ancak bu filmler arasında Yoda bulunmuyor.

Haber duyulur duyulmaz, sözü edilen filmlerin hangileri olduğu konusunda hesaplar yapılmaya başlandı tahmin edeceğiniz gibi: Episode IX, Rian Johnson‘ın üçlemesi, David Benioff ve D. B. Weiss‘ın filmleri ve bir kaç solo film…

► Star Wars Filmleri Game of Thrones Yapımcılarına Emanet

► Teknolojik Bir Kovboy Hikayesi – Solo: A Star Wars Story İncelemesi

Görünen o ki; Solo: A Star Wars Story‘nin gişedeki hayal kırıklığından pek de etkilenmeyen Star Wars evreni, Marvel Sinematik Evreni‘nin yolunda ilerleyerek, uzunca bir süre bu solo film akımıyla meşgul olacak gibi görünüyor. Araya da diğer filmleri serpiştirirlerse işte size yeni Star Wars dönemi! Hayrını görün.

İlginizi Çekebilir  Universal'in Wolfman Filminde Ryan Gosling Başrolde