Sinema Haberleri

Star Wars: Episode VIII’in İsmi Resmen Duyuruldu!

The Force Awakens filminin devamı olacak olan Star Wars: Episode 8’in ismi, filmin resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu.

The Force Awakens ile yeniden başlayan Star Wars macerası bu yıl kaldığı yerden devam edecek. Disney’in, Lucasfilm’in yayın haklarını almasından sonra hummalı bir çalışma ile yeniden diriltilen Star Wars: Episode VIII’in de ismi resmen duyurulmuş oldu.

Rian Johnson’ın yönetmen koltuğuna oturduğu yeni Star Wars filminin ismi The Last Jedi olacak. Daha öncesinde sitemizde de yer verdiğimiz bir söylenti haberinde, filmin isminin The Forces of Destiny ya da Tale of the Jedi Temple olacağı yönünde bilgiler sızdırılmıştı. Anlaşılan o ki bunlardan hiç biri doğru değilmiş.

The Last Jedi ismi hemen kafalarda nasıl bir senaryo ile karşılaşacağımızı da işaret ediyor. The Force Awakens’ın sonunda Luke Skywalker’ı bulan Rey’in, Jedi eğitimi alacağı oldukça aşikar. Bu süreç içerisinde Luke’un, Last Jedi yani Son Jedi olması muhtemel gözüküyor. Tabii bu Luke’un film sırasında öleceğini mi işaret ediyor, orasını bilemedik.

Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık 2017 tarihinde beyaz perdeye yansıtılacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.