Sinema Haberleri

Spider-Man Filmi Hakkında Ortaya Atılan İddia Heyecan Yarattı

spider-man

Spider-Man için yeni bir film üzerinde çalışıldığı artık herkes tarafından biliniyor. Spider-Man ve Amazing Spider-Man serilerinde izlediğimiz Tobey Maguire veya Andrew Garfield’ın yeni Örümcek Adam’ı canlandırmayacağı da biliniyor ve hatta yeni Örümcek Adam arayışı da devam ediyor.

Drew Goddard’ın yazıp yöneteceği yeni Spider-Man filminin adının Spectacular Spider-Man olmasını bekliyorduk ancak başka bir iddia ortaya atıldı!

Marvel ve Sony Pictures’ın ortak çalışması ile ortaya çıkacak olan yeni Spider-Man filmi, daha önceden de açıklandığı gibi Marvel Cinematic Universe’in bir parçası olacak. Yani Spider-Man, Marvel’ın popüler filmi Avengers serisinde de yer alabilir diye düşünürken Latino Review’ın eski çalışanı Umberto Gonzales‘ten çarpıcı iddia geldi. Aldığı duyumlara göre yeni Spider-Man filminin adı Spider-Man: The New Avenger olacakmış!

spider-man-avengers

Daha önce Captain America: The First Avenger adıyla izlediğimiz film ile Avengers ekibinin tohumları beyazperdeye serpilmişti ve sonrasında Avengers serisini izlemiştik. Filmin adının Spider-Man: The New Avenger olması, Spider-Man’i de Avengers serisinde göreceğimiz anlamına mı geliyor?

Bu arada Spider-Man’i canlandırması düşünülen son 5 aday da açıklandı.

spider-man-oyuncu

Evet, bu aktörden birisi bizim örümcek dostumuzu canlandıracak. Soldan sağa; Asa Butterfield, Tom Holland, Liam James, Timothée Chalamet ve Nat Wolff’tan birisini ağ atarken göreceğiz.

Kısaca bilgi vermek gerekirse;

  • Asa Butterfield: Daha önce Hugo ve Ender’s Game filmlerinde izlediğimiz, son zamanların en başarılı genç oyuncularından birisi.
  • Tom Holland: Kendisini Lo imposible filminden ve Wolf Hall isimli diziden tanıyanlar olabilir.
  • Liam James: Genç oyuncu da 2012 filminde oynadı ve Fringe’in bir bölümünde ekranlarda yer aldı. Tip olarak baktığımızda Spider-Man’e en çok yakışacak oyuncu gibi duruyor.
  • Timothée Chalamet: Homeland ve Law & Order dizilerinde de oynamış olan aktörü en son Interstellar filminde 15 yaşındaki Tom olarak görmüştük.
  • Nat Wolff: Genelde romantik filmlerde izlediğimiz oyuncuyu en son The Fault in Our Stars filminde Isaac olarak izledik.

Bakalım bu isimlerden hangisini çatılardan çatılara zıplarken göreceğiz. Veya Avengers ekibinin yeni üyesi olarak…

Yeni Spider-Man filmini 28 Temmuz 2017‘de beyazperdede göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Supergirl, Televizyon Ekranlarına Gelebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.