Sinema Haberleri

Spider-Man: Far From Home Yönetmeni, Spider-Man 3’te Avcı Kraven’ı İstiyor

Spider-Man: Homecoming ve Spider-Man: Far From Home yönetmeni John Watts, üçüncü filmin kötü karakteri olarak Kraven the Hunter‘ı istediğini açıkladı. Çizgi roman hayranlarının favori kötü karakterlerinden olan Kraven the Hunter‘ın adı daha önceki yıllarda da gündeme gelmiş ancak Marvel Sinematik Evreni‘ne geçişi mümkün olmamıştı. Şimdi Watts da istediğine göre Far From Home filminin devamında Avcı Kraven‘ı görme şansımız yükseldi diyebiliriz.

Bir sonraki Spider-Man yapımında Marvel kötülerinden hangisini istediği sorusu yöneltilen yönetmen Jon Watts, “Kraven olmasını tercih ederim” yanıtını verdi. Sony‘nin bağımsız filmi üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü Kraven the Hunter‘ın Spider-Man 3‘te yer alabileceği sinyalini veren Watts, Far From Home‘da Peter Parker ile Mysterio‘yu karşı karşıya getirmişti. Beyazperdede daha önce yer almayan karakterleri seçmeyi tercih eden başarılı yönetmenin üçüncü filmde istediği Kraven the Hunter, çizgi romanlarda Spider-Man‘in en büyük düşmanları arasında yer alıyor.

Laura Harrier, Tom Holland ve Jon Watts

Ryan Coogler‘ın daha önce Black Panther‘da yer vermek istediği ancak Marvel Stüdyoları tarafından kabul edilmeyen Avcı Kraven, ilk kez 1964 yılında yayınlanan Amazing Spider-Man’in 15. sayısında ortaya çıkmıştı. Hayvan isimleri olan süper kahramanların peşine düşen Kraven, kurbanlarının başlarını ödül olarak duvarına asıyordu.

İlginizi Çekebilir  John Wick Sinematik Evreni, Ballerina Spin-off'u ile Genişliyor

Yönetmen Watts, Marvel Sinematik Evreni‘ne Black Panther‘le girme şansını kaçıran Kraven the Hunter‘ı Spider-Man 3‘e getirmek için Marvel‘ı ikna eder mi ilerleyen dönemde göreceğiz. Peter Parker‘ın bir sonraki beyazperde macerasında karşısına Kraven the Hunter‘ın çıkmasına siz ne dersiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.