Sinema Haberleri

Spider-Man 2099, Spider-Verse 2’de Yer Alabilir

Sony’nin başarılı animasyon uyarlaması Spider-Man: Into the Spider-Verse‘in sonunda yer alan Spider-Man 2099, yeni filmde yer alan ana karakterlerden biri olabilir.

2018 yılında Sony Pictures, farklı bir Spider-Man macerasıyla karşımıza çıkmıştı. Spider-Man: Into the Spider-Verse ile bugüne kadar sadece çizgi roman ve çizgi filmlerde gördüğümüz paralel evren bağlantıları ilk kez beyaz perdeye aktarılmıştı.

Olumlu yorumlar alan ve birçok ödül toplayan Spider-Verse’in devamının geleceği de biliniyordu. Ancak prodüksiyon aşamasının uzun sürmesi ve araya giren pandemi yüzünden ertelenmişti. 2021’in ilk günü itibariyle projeye ilişkin yeni bilgiler de açığa çıktı.

Spider-Man: Into the Spider-Verse resmi Twitter hesabı, 1 Ocak tarihinde yaptığı paylaşımda Spider-Man 2099’a yer verdi. Açıklama kısmındaysa “2022’ye bir yıl kaldı” yazılmıştı.

İlk filmin jenerik sonrasında ortaya çıkan Miguel O’Hara, yakın gelecekte yaşayan bir Spider-Man’i canlandırıyor. Bu alternatif evrende, süper kahramanlar yok olmuştur, mega şirketler tarafından yönetilen bir dünya vardır. Spider-Man 2099 olarak bilinen karakterin o sahnedeki seslendirmesini de Oscar Isaac yapmıştı.

Henüz ortada bir gelişme yok ancak tahminim, bu karakter yeni filmde yer alacaksa yine Oscar Isaac seslendirmesini yapabilir. Öte yandan Spider-Verse 2, yine bir sürü Spider-Man’i bir araya getirecekse ilk filmde kullandığı temadan biraz daha farklısını ortaya koymalı. Yoksa hikaye açısından kendisini tekrar edecektir.

Spider-Verse 2’nin geliştiriliyor olması güzel bir haber. Bir aksilik olmadan 2022 yılında yayınlanması planlanıyor. Şimdiden o yılın en merak ettiğim süper kahraman filmi olmaya da aday.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fantastik ve Korkunç Filmler Festivali Fantasturka Vol. 5 Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.