Sinema Haberleri

Sony, Silver and Black Filmini Süresiz Olarak Erteledi

Sony, Silver&Black film projesini takviminden çıkardı. Spider-Man spin-off’u olan filmin 8 Şubat 2019’da gösterime girmesi bekleniyordu.

Silver&Black filmi, senaryonun taslağını da kaleme alan Gina Prenci-Bythewood tarafından yönetilecekti. Daha önceki taslaklar ise Thor filmlerinden Chris Yost ve Westworld’den Lisa Joy-Nolan tarafından yazılmıştı. Matt Tolmach ve Amy Pascal da filmin yapımcılığını üstlenmişti.

İlk kez 1985 yılında The Amazing Spider-Man’in 265. sayısında ortaya çıkan Silver Sable, Tom DeFalco ve Ron Frenz tarafından yaratıldı. Avrupa uluslarından Symkaria’dan olan Silver Sable, babasının kurduğu eğitimli paralı askerlerden oluşan Wild Pack takımının başına geçiyordu.

► Silver and Black Filminin Yönetmeni Belli Oldu

Black Cat ise The Amazing Spider-Man’in 1979 yılında yayınlanan 149’uncu serisinde, Marv Wolfman ve Keith Pollard’ın çizdiği karakter olarak ortaya çıkmıştı. İhtimalleri manipule etme yeteneği olan tecrübeli hırsız Felicia Hardy, çevresine kötü şans getirmekle ünlüydü.

Filmleri Sony tarafından ertelense de projeden o kadar da umutsuz olmayan yönetmen Gina Prince-Bythewood, senaryo üzerinde çalışmayı sürdürdüğünü açıkladı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Modern Dizi Ve Filmler İçin VHS Tasarlayan Adam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.