Sinema Haberleri

Solo Batman Filminin Hikayesi Year One Olmayacak!

Yönetmen Matt Reeves, Batman solo filmi için ne zamandır ser verip, sır vermiyordu ki nihayet pandorasının kapağını araladı ve DC Entertainment’ın beklenen filminin konusu ve Ben Affleck’in oynayacağı rolle ilgili açıklamalarda bulundu.

Matt Reeves, Fox’ta yayınlanan vampir dizisi The Passage‘ın panelinin ardından Batman hakkında konuştu. Önümüzdeki haftalarda ilk taslak üzerinde çalışacağını belirten ünlü yönetmen, filmin çekimlerine 2019’un bahar ya da yaz aylarında başlamayı umduğunu açıkladı. Filmin gösterimi için ise henüz bir tarih belirlenmemiş.

Filmin hikayesi üzerinde çalıştığına dikkat çeken Matt Reeves; Batman’in, kendisini Gotham’ın kalbine götürecek bir araştırma içinde olacağını söyledi. Film için, favori çizgi romanların tamamına “derin dalış”” yapan Reeves, sadece Batman’ın orijinal hikayesi ya da Christopher Nolan efsanesinin devamı değil aynı zamanda herhangi özel bir çizgi romanı da temel almayacağını belirtti. Böylece geçtiğimiz hafta çıkan “Year One” dedikodularına da nokta koymuş oldu.

“Year One, sevdiğim çizgi romanlardan biri ama biz kesinlikle Year One yapmıyoruz” diyen Reeves, “Gerçek bir Batman hikayesi yapıyoruz; duygusal bir hikaye anlatmaya çalışıyoruz ve dünyanın en büyük dedektifi olduğu gibi özellikleri de öne çıkarıyoruz.Tıpkı bir çocukken sevdiğim Batman gibi!” diye konuştu. Ben Affleck ile konuştuğunu belirten Reeves, ancak aktörün yapımda nasıl bir rolü olacağına henüz karar vermediklerini belirtti.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.