Sinema Haberleri

Shang-Chi 2, 2023 Yılında Çekimlere Başlayacak

Shang-Chi 2 için kollar sıvandı. GWW‘e göre, Shang-Chi 2‘nin çekimleri 2023 yılında başlayacak.

Marvel Sinematik Evreni dolu dizgin devam ediyor. Gelecekteki Marvel projelerini detaylandıran bir habere göre, Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi, barındırdığı hikayesi ve alışılmış Marvel filmlerinin dışına çıkan aksiyon içerikleri ile devam filmlerini de beraberinde getirecek gibi gözüküyor. The GWW tarafından derlenen habere göre, Shang-Chi 2′nin 2024’te vizyona girmesi bekleniyor.

Eylül ayında vizyona giren Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, genç yaşta babası Wenwu tarafından suikastçı olmak için eğitilmiş yetenekli bir dövüş sanatçısı olan Shang-Chi’nin hikayesini anlatıyor. Kötücül Ten Rings organizasyonundan ayrıldıktan ve San Francisco’da normal bir hayat sürmeyi seçtikten sonra, Shang-Chi kısa süre sonra Ten Rings’in gizli dünyasına geri çekilir ve geride bıraktığını düşündüğü geçmişle yüzleşmek zorunda kalır.

Awkwafina, Meng’er Zhang, Fala Chen, Florian Munteanu, Benedict Wong, Michelle Yeoh ve Tony Leung ile birlikte başrolde Simu Liu’nun yer aldığı Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, keşfedilmemiş bir dövüş sanatları dünyasını başarıyla tanıttı.

İkinci filmde de Simu Liu ve Awkwafina gibi isimlerin Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 2 için ekranlara geri dönmesi bekleniyor ve yönetmen Destin Daniel Cretton daha önce böyle büyük bir seriye katılma konusundaki ilk endişelerini belirtmesine rağmen, devam filmi için daha konforlu hissettiğini vurguladı.

Aslında menajerime ‘Bu tür filmler yapmak istemiyorum’ diyordum. Kariyerimde, menajerlerin beni bu yöne itmesinin kolay olmayan bir yere geldiğimi biliyorum, ama içten hissediyor gibi hissetmiyordum. Bunun bir kısmı kesinlikle korkuydu. Ancak, şu anki düşüncülerim düşünmeden EVET! demek olacak. “

Shang-Chi 2′de karşımıza ne gibi hikayeler ve yenilikler, ilerleyen vakitlerde karşımıza bolca gelecek gibi gözüküyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars: The Force Awakens, Ön Satış Rekoru Kırdı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.