Sinema Haberleri

Rogue One’ın Yeni Uzay Gemisini Yakından Gördünüz Mü?

rogue-one-u-wing-banner

Kış sezonunda vizyona girecek olan Rogue One’ın fragmanlarında beliren yeni uzay gemilerinden birinin detaylı görseli ortaya çıktı.

Rogue One ile birlikte birçok yeni karakterin yanı sıra, yeni ekipmanlar, silahlar ve uzay gemileri göreceğiz. Beni en çok heyecanlandıran kategori uzay gemileri oldu. Çünkü büyük bir Star Wars hayranı olmamın arkasında, serinin ikonik uzay gemilerine olan ilgim yatıyor.

Star Wars evrenindeki merak edilen bir boşluğu dolduracak Rogue One’da, Asiler tarafına daha yakından bakabileceğiz. Asilerin bugüne kadar kullandıkları A-Wing, X-Wing ve Y-Wing gibi saldırı tipi uzay gemilerinden farklı olarak yeni bir uçak da karşımıza çıkacak.

rogue-one-u-wing-gorsel-02

U-Wing olarak kısaltılan UT-60D, yukarıda saydığımız uzay gemilerinden biraz daha farklı. Öncelikle U-Wing’in bir saldırı modeli olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Üzerinde belli miktarda atış gücü barındırmasına karşın asıl görevi asker taşımak. Diğer modellerde olduğu gibi savaş konumuna getirildiğinde U-Wing’in kanatları belli bir açıyla katlanıyor.

Star Wars: Rogue One ile birlikte U-Wingler’in ne kadar iddialı olduklarını ve daha fazlasını görebileceğiz. Ama şimdilik 14 Aralık 2016’ya kadar beklememiz gerekiyor.

rogue-one-u-wing-gorsel-01

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.