Sinema Haberleri

Rogue One’ın Devam Filminden Fotoğraflar Sızdırıldı

Yakın zamanda vizyona giren bağımsız Star Wars filmi Rogue One: A Star Wars Story pek çok izleyici ve Star Wars hayranının beğenisini kazandı. Filmin devamından ilk fotoğraflar yayınlandı. [DİKKAT! BUNDAN SONRASI SPOILER İÇEREBİLİR!]

Yayınlanan ilk fotoğraf Rogue One filminin bitiş sahnesinden hemen sonrasından geliyor. Muhtemelen Darth Vader, asilerin gemisini ele geçiriyor.

Moff Tarkin, serinin devam filminde de yer alıyor. Göründüğü kadarıyla CGI’ı çok daha iyi yapmışlar.

Disney ve Lucasfilm, eleştirileri dikkate almış belli ki. Rogue One filminde jedi görememiş olmak pek çok kişinin canını sıkmıştı. Yayınlanan bu fotoğrafta Darth Vader’ı bir jedi ile dövüşürken görüyoruz. Sir Alec Guinness tarafından canlandırılan ismi verilmeyen karakter, Rogue One filminde Mon Mothma ve Bail Organa’nın bahsettiği jedi olabilir.

Filmde Asiler’in kullandığı X-Wingler’i olası bir saldırıya giderken görüyoruz. Saldırı pozisyonundayken kanatları açık olan X-Wingler burada kapalı kanatla toplu uçuştalar.

Bu fotoğraftan anlaşılacağı üzere filmde başka bir jedi daha görebiliriz. Mark Hamill tarafından canlandırılan karakter de bir jedi olabilir.

Burada Mark Hamill’i Stormtrooper kostümü içerisinde bir hurdalıkta görüyoruz. Bu kare filmin başlarından bir sahnede geçiyor olabilir. Büyük ihtimalle Stormtrooper ordusundan ayrıldıktan sonra jedi eğitimi alacaktır.

Bu fotoğraf ise bize çok şey anlatıyor.

  • Burası Asi Birliği’nin üssü olmalı. Asi pilotları var ve sol tarafta Asi askerini görebiliyoruz.
  • Sağ tarafta beşinci sırada görünen kadın karakter, Rogue One’ın son sahnesinde gördüğümüz kadına benziyor. Jyn Erso ile bağlantısı olabilir.
  • Şüphesiz ki ekranda görünen görüntü Death Star’ın planları. Pilotlar bu planları çalışıyorlar.
  • Sağ alt köşede görünen karakter, saçlarından tanıdığımız kadarıyla Mark Hamill’in oynadığı karakter olabilir. Karakter hakkında çok bilgimiz yok fakat hem Stormtrooper zırhı içinde hem ışın kılıcıyla hem de Asi pilotları arasında görüyoruz kendisini.

Film hakkında çok fazla bilgimiz yok ama görüntülerden filmin çok başarılı ve ilginç bir kurguya sahip olacağı belli gibi.

Güç sizinle olsun!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Spider-Man, Resmi Olarak Captain America: Civil War Kadrosuna Katıldı

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Keri bey hiç komik değil. Nasıl olur da R1’ın devamı Episode IV olabilir madem ilk star wars filmi nasıl oluyor da 8. film’den sonra geliyor!? :O Saçma :Peh

  2. Rouge one nın devamı yapılmayacak zaten onun devamı eski izediğimiz sw1 yeni sıraya göre sw 4 tür r1 sonunda prenses kaçmış ve sw 4 in ilk sahnesinde ise yakalanmıştır araya bir şey girmesine imkan yoktur. gerçi her işin başı duygusallık bu adamların sağı sonu belli olmaz :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.