Sinema Haberleri

Rick and Morty Sinema Filmi Yolda

Dünyanın en çok izlenen yetişkin çizgi filmlerinden olan Rick and Morty’nin ekibi, evrenin ileride beyaz perdeye taşınacağını söyledi.

Dizinin yapımcısı Scott Marder, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;

Her bölüm bir filmmiş gibi hissediyorum. İleride bir film çekersek şaşırmam. Bu evrende geçen bir filmin nasıl olacağını görmek isterdim. Fazlasıyla epik olurdu. Bence yapılacak. Filmin çekileceğini gerçekten düşünüyorum.

Dizide Summer karakterini seslendiren Spencer Grammer de “Tema parkı olan üç boyutlu interaktif bir film gibi bir şey olmalı. Sade bir film yapabilir miyiz bilmiyorum,” ifadesini kullandı.

Rick and Morty’nin yaratıcısı Justin Roiland, henüz film için hiçbir çalışma yapılmadığını ancak Rick and Morty filminin “yapılsa mı” değil “ne zaman yapılacak” aşamasında olduğunu bildirdi.

Öte yandan Adult Swim kanalı, evrende geçen The Vindicators adlı kısa bir spin-off hazırlıyor. Supernova, Vance Maxiumus, Alan Rails, Crocubot ve Noob Noob’tan oluşan The Vindicators adlı süper kahraman ekibi, ilk olarak Rick and Morty‘nin üçüncü sezonun 4. bölümünde görülmüştü.

Spin-off’un yönetici yapımcıları Sarah Carbiener ve Erica Rosbe şöyle konuştu:

Rick ve Morty evreninde tekrar çalışmaktan ötürü heyecanlıyız. Bu kısa dizi, The Vindicators’ın dünyayı kurtarmasının (veya yok etmesinin) ardından neler olduğunu keşfetmek için müthiş bir fırsat.

Umarız bir Rick and Morty filmi izleme şansı buluruz.

Kaynak: Independent, NME

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.