Sinema Haberleri

Raya ve Son Ejderha Filminden İlk Görsel Yayınlandı

Walt Disney Animasyon Stüdyoları tarafından geliştirilen fantastik macera filmi Raya ve Son Ejderha‘dan ilk fotoğraf geldi.

6 Süper Kahraman ile En İyi Animasyon Filmi dalında Oscar kazanan Don Hall ve bağımsız film Kör Noktalar‘ın başındaki Carlos López Estrada‘nın yönetmen koltuğunu paylaştığı animasyon yapımda Kelly Marie Tran, Raya karakterini; Awkwafina da Sisu karakterini seslendiriyor.

Uzun zaman önce Kumandra’nın fantastik dünyasında insanlar ve ejderhalar uyum içinde birlikte yaşarlardı. Ancak Druun olarak bilinen uğursuz canavarlar ülkeyi tehdit ettiğinde, ejderhalar insanlığı kurtarmak için kendilerini feda ettiler. Şimdi, 500 yıl sonra, aynı canavarlar geri döndü ve Druun’u sonsuza dek durdurmak için son ejderhayı bulmak yalnız bir savaşçı olan Raya’ya düştü. Ancak yolculuğu boyunca dünyayı kurtarmanın ejderha sihrinden daha fazlasını gerektireceğini öğrenecek ve aynı zamanda güven duyması da gerekecek.

Güneydoğu Asya‘nın kültürlerinden ve insanlarından esinlenen Raya ve Son Ejderha filmi 12 Mart 2021‘de sinema salonlarındaki yerini alacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.