Sinema Haberleri

Patrick Stewart, Doctor Strange 2 Filmi ile Profesör X’in Dönüşünü Onayladı

Patrick Stewart, Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin ikinci fragmanında olduğunu inkar ettikten günler sonra fragmandaki sesin kendisine ait olduğunu itiraf etti.

Sevgili Profesörümüz filmdeki rolünü inkar edip birkaç gün eğlendikten sonra sonunda bombayı patlattı. Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin Super Bowl günü yayınlanan ikinci fragmanında resmi olmasa da duyulan seslerden birinin Patrick Stewart sanılması hepimizi heyecanlandırdı. Fakat çok geçmeden Stewart sesin kendisine ait olmadığını sadece bir taklit olabileceğini dile getirdi.

Stewart, Jake’s Takes adlı YouTube kanalına verdiği röportajda filmle ilgili durumundan bahsetti. Röportajda ünlü oyuncu ilk önce, Profesör Xavier ve Doctor Strange bir gün karşılaşırsa ne olabileceği sorusunu yanıtladı.

”Profesör X, olağanüstü derecede dikkatli ve tetikte olurdu ve belki de bu adam hakkında potansiyel olarak tehlikeli bir şey olduğu için biraz güvensiz hissederdi ve bence bu Profesör’ü tetikte tutardı.”

Stewart daha sonra doğrudan filmdeki rolüne dair ipuçları verdi. Fragmanda gördüğümüz ve duyduğumuz kişinin kendisi olduğunu doğruladı. Ancak nedense Stewart, Super Bowl sırasında fragman yayınlandığında kendi sesini bile tanımadığını ve fragmanı pek düşünemediğini söylüyor. Ayrıca iddiasına göre Stewart’ın o gece neden viral hale geldiğinden de haberi yoktu. Bu kadar çok hayranının heyecanlı tavrının ona hoş bir süpriz olduğunu ve bütün bu tepkilerin fragmandaki küçük bir sahneden doğmasının daha güzel bir detay olduğunu belirtti.

”Olay olduğu gibi telefonumu kapattım ve hiçbir şey duymadım. Ertesi sabah uyandığımda beni karşılayan ilk şey telefonuma gelen yanıt bombardımanıydı. Aslında kendi sesimi tanıyamadım. Farklı geliyordu. O zamanlar üşütmüş müydüm bilmiyorum ama şaşırmıştım. Tek gördükleri omzumun arkasıydı ve sanırım kulak mememdi, bu kadar çok bağlantının kurulabileceğini düşünmemiştim. Bu beni memnun etti.

Marvel bize fragmanda Patrick Stewart’ın geri dönüşü gibi bir olayı veriyorsa filmde neler olacağını tahmin edemiyorum. Sam Raimi‘nin yönettiği Doctor Strange In the Multiverse of Madness filmi 6 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Kit Harington, Black Knight Rolüyle The Eternals Filmine Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.