Sinema Haberleri

Kingsman 3, 2022’de Çekimlere Başlayacak

Yönetmen Matthew Vaughan, yeni Kingsman filminin çekilmeye hazır olduğunu ve önümüzdeki yılın sonlarına doğru setlerin başlayacağını açıkladı.

22 Aralık günü vizyona giren The King’s Man filmiyle serinin geçmişine yolculuk edip Gizli Servis’in detaylarını öğreniyoruz. Yönetmen Vaughan’ın verdiği demeçte, Kingsman serisi 3. filmi ile seriyi sürdürecek ve orijinal hikaye bir üçleme şeklinde son bulacak. Taron Egerton’ın hayat verdiği Eggsy karakterinin hikayesi de gelecek üçüncü film ile son bulacak.

Daha önceden yapılan açıklamalarda seri için 7 tane daha Kingsman film senaryosu hazır olduğu belirtilmişti. Geçtiğimiz günlerde, ComicBook‘a konuşan filmin yapımcısı ve yönetmeni Matthew Vaughan, “Çekimler Eylül ayında başlayacak ve Eggsy’nin hikayesinde sona yaklaşacağız.” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Makaleler

Kingsman filmleri Mark Millar ve Dave Gibbons‘ın çizgi roman serisine dayanıyor ve 2014’te Egerton‘ın karakteri Gary “Eggsy” Unwin’in Kingsman organizasyonunda işe alınıp eğitilirken olarak oynadığı hikaye ile sinemadaki ilk çıkışını yapmıştı. Seride şimdiye kadar Samuel Lee Jackson, Colin Firth, Miachael Caine, Mark Strong, Halle Berry, Elton Jonh gibi bir çok yıldız rol aldı.

Başrol Egerton‘un henüz sadece 32 yaşında olması, gişede oldukça başarılı bir performans sergilemesi ile, Kingsman sersinin ismi 3. film ile sonlandıktan sonra karşımıza başka şekillerde ve yeni serilerle çıkması çok olası gözüküyor.

The King’s Man, şu anda sinemalarda.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.