AYBABTUSinema Haberleri

Kevin Feige, Marvel Sinematik Evreni İçin Deadpool 3 Senaryosu Yazdığını Açıkladı

Deadpool‘un hakları Marvel‘e geçmişti fakat, Marvel Sinematik Evreni çatısında kesin olarak çıkıp çıkmayacağını bilmiyorduk.

Ryan Reynolds, Deadpool 3‘ün çekimlerine 2022 yılında başlanabileceğini söylemişti. Fakat bu iddia artık yerini kesinliğe bırakıyor.

ComicBook Podcast’ine katılan Marvel Başkanı Kevin Feige, Deadpool 3 senaryosunun Marvel Stüdyoları’nda yazıldığının haberini verdi. Ayrıca, “Ryan Reynolds’ta şu an biz konuşurken senaryonun hazırlanma sürecinde oldukça fazla katkı sağlıyor,” ifadelerini kullandı. İlk iki seriyi yazan Rhett Reese ve Paul Wernick yerine senaryoyu, Wendy Molyneaux ve Lizzie Molyneaux-Loeglin kaleme alacak.

Ryan Reynolds Deadpool 3 için verdiği bir demeçte;

Bu sadece günlük bir süreç. Yazmak böyle bir şey, bunu yapmak ve çekip gitmek için zaman ayırmanız gerekiyor ve bunun üzerinde Molyneux’lerle çalışıyorum, harika oldu. İnanılmaz yetenekliler ve bir o kadar da akıllılar. O dünyayı çok iyi anlıyorlar ve herkes bir zag beklerken nasıl zig yapacaklarını biliyorlar, bu yüzden çok eğlenceliydi.

Hayranlar, Disney satın aldıktan sonra bir Deadpool göremeyecek olmanın endişesindeydi. Lakin Deadpool’un bir üçleme olacağından hepimiz eminiz.

Deadpool Kimdir?

Umalım da Disney bizim ağzı bozuk kahramanımız üzerinde törpülemeye gitmez. Deadpool’u Deadpool yapan yegane şey kuşkusuz üslubu.

Peki siz Deadpool 3 için heyecanlı mısınız?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Boba Fett Filmi İçin Tanıdık Bir Yazar!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.