Sinema Haberleri

Karanlık ve Çirkin bir Spawn Filmi

27 yıl önce Spawn’ı yaratan Todd McFarlane, Nerdist adlı internet sitesine verdiği röportajda bu yıl vizyona girmesi planlanan filmin; 2 saatlik, keyif vermeyen, eğlenceli diyalogları olmayan, karanlık ve çirkin olacağını anlattı.

Röportajında defalarca değindiği için belli ki aklına koymuş, seyircileri yeni Spawn filmiyle korkutmak istiyor. Hatta daha önce açıkladığı üzere Spawn karakterini özellikle gölgeler içerisinde dolanıp konuşmayan bir karater olarak betimleyeceğini söylemişti. Bu röportajda da daha önce hiç bir yönetmenin değinmediği derin ciddiyette, karanlık, neredeyse rahatsızlık verici düzeyde ve yetişkinlere yönelik bir süperkahraman karakterini işleyeceğini belirtiyor.

Yeni Spawn Tek Bir Kelime Bile Etmeyecek

Devamında ise filminin seyircilere garip geleceğini, çünkü izleyicilerin çoğunun Avengers türü süper kahraman filmlerine alıştığını söylüyor. Fakat buna rağmen yeni gelecek Spawn filminin beğenileceğini çünkü bu tarz bir akıma karşı adeta bir açlık bulunduğunu düşündüğünü dile getiriyor.

Spawn: The Recall – Muhteşem Bir Spawn Fan Filmi

Todd McFarlane, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Spawn karakterinin Jamie Foxx tarafından canlandırılacağı açıklanan filmde hem senaryoyu yazıp hem de filmin yönetmenliğini üstlenecek.

Spawn Karakterini Jamie Foxx Canlandıracak

Yeni filmi sabırsızlıkla bekleyip önceki filmi defalarca izlemesine rağmen hala heyecanı dinmeyenler için 8 dakikalık minik çaremize buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  DC'nin Black Adam Filminde "Justice Society of America" da Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.