Sinema Haberleri

Johnny Depp, Jack Sparrow Rolüne Dönecek mi?

Eski eşi Amber Heard‘e karşı açtığı hakaret davasında haklı bulunan ünlü aktör Johhny Depp hem 15 milyon dolar tazminat hem de itibarını geri kazanmıştı. Dava sonucunun ardından Disney‘in Depp‘e yeniden Kaptan Jack Sparrow rolü için gideceği iddia edildi.

Eski eşi Amber Heard‘e şiddet uyguladığına dair haber yapan The Sun gazetesine açtığı davayı kaybetmesinin sonrasında rol aldığı yapımlardan el çektirilen Johnny Depp‘in, yeniden Pirates of the Caribbean (Karayip Korsanları) serisindeki Jack Sparrow rolüne dönüp dönmeyeceği, 6 hafta süren ve dengeleri tamamen değiştiren son davanın ardından yeniden gündeme geldi.

Her ne kadar ünlü aktör, Pirates of the Caribbean serisinde uzun yıllar birlikte çalıştıktan sonra Disney‘in kendisiyle bağlarını kesmesi nedeniyle ihanete uğradığını hissettiğini söylese de; eski bir Walt Disney Studios yöneticisi, Depp‘in seriye geri dönme isteğinin görmezden gelinemeyecek kadar büyük olduğunu belirtti.

People dergisine konuşan yönetici, Disney‘in büyük bir olasılıkla yeni bir filmle geri dönmesi için Johnny Depp‘e teklif götüreceğini ifade ederek, “Bu karardan sonra, Pirates of the Caribbean’ın Johnny ile Kaptan Jack olarak yeniden başlamaya hazır olduğuna kesinlikle inanıyorum. Disney kültürüne derinden gömülü olan sevilen bir karakter için çok fazla potansiyel gişe hazinesi var. Yapımcı Jerry Bruckheimer, Tom Cruise’un Top Gun: Maverick’teki muazzam başarısının zirvesindeyken, devasa popüler serilerde güvenilir Hollywood yıldızlarını geri getirmek için büyük bir iştah var.” yorumunu yaptı.

Eski Walt Disney Studios yöneticisi, hakaret davası kararı adını temize çıkarmışken, Disney‘i Depp ile yeniden bir araya gelmekten alıkoyacak hiçbir şey olmadığını düşünüyor ki haksız da değil, özellikle de bunun gerçekleşmesine yönelik muazzam bir hayran ilgisi varken! Disney ve Johnny Depp cephesinden gelecek yeni haberler ne yönde olacak, bekleyip göreceğiz.

Peki ya siz Depp‘i yeniden Jack Sparrow olarak Black Pearl‘ün (Siyah İnci) dümeninde görmek ister misiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fantastic Beasts 3'ten Ayrılan Johnny Depp 10 Milyon Dolardan Fazla Alacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.