Sinema Haberleri

John Wick 5 Erken Geliştirme Sürecinde!

Lionsgate yöneticisi, John Wick 5‘in geliştirilmeye başlandığını doğrulayarak aksiyon dolu serinin devam edeceğinin sinyalini verdi.

Aksiyon dolu serinin merakla beklenen devamı John Wick 5‘in erken geliştirme aşamasında olduğu doğrulandı. John Wick serisi, aksiyon filmi türünde silinmez bir iz bıraktı; benzersiz sekansları ve sürükleyici hikayesiyle dünya çapında izleyicileri büyülemeyi başardı.

Serinin her filmiyle birlikte popülerliği ve başarısı artmış, küresel bir sansasyon olarak konumunu sağlamlaştırdı. Seri, geçtiğimiz günlerde ise toplam 1 milyar dolar gişe hasılatını geçti.

Lionsgate’in Sinema Grubu Başkanı Joe Drake, kısa süre önce yapılan bir duyuru sırasında, John Wick 5 filminin şu anda geliştirme sürecinin ilk aşamalarında olduğu haberini doğruladı. Lionsgate CEO‘su John Feltheimer zaten 2020 yılında John Wick 5’i hemen çekmek istediklerini belirtmişti.

Lionsgate, John Wick evrenini sadece filmlerle genişletmeye odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda spin-offlar ve The Continental gibi televizyon dizileri ile diğer alternatif yollarla da seyirciye ulaşıyor. Ballerina adlı ilk spin-off önümüzdeki yıl ekranlarda olacak ve üç ek spin-off ile The Continental adlı televizyon dizisi de aktif olarak geliştiriliyor.

Bu çok platformlu genişleme, özel hayran kitlesi için düzenli bir içerik temposu sağlamayı ve John Wick dünyasında daha fazla hikaye için iştahlarını tatmin etmeyi amaçlıyor.

Joe Drake şu sözleri söyledi,

Şimdi bu seriyi sadece AAA video oyunu alanında değil, aynı zamanda yan ürünlerle de büyütmek için araştırmaya devam ediyoruz. Televizyon bu evreni gerçekten büyütüyor. Resmi olan şu ki, bildiğiniz gibi Ballerina önümüzdeki yıl çıkacak olan ilk yan ürün. John Wick 5 de dahil olmak üzere üç tane daha geliştirme aşamasındayız ve The Continental adlı televizyon dizisi de yakında yayına girecek. Dünyayı inşa ediyoruz ve bu beş film geldiğinde, bu hikayeleri anlatmaya başladığımızdan dünya da organik olarak büyüyecek. Ama John Wick’in düzenli temposuna güvenebilirsiniz.

John Wick efsanesi ve serinin devamı haberleri her yeni yapımla heyecanlandırmaya devam ediyor. Umarız John Wick 5 filmini de çok uzun süre geçmeden izleyebiliriz.

Kaynak: Movieweb

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.