Sinema Haberleri

Indiana Jones Başa Sarıyor!

indiana-jones-banner

Disney yetkililerinden gelen açıklamaya göre efsane Profesörümüz Indiana Jones baştan çekilebilir.

Peki Harrison Ford’u görebilecek miyiz? Beklentilerimizi karşılayacak mı? Filmde kamçı gözükecek mi?

George Lucas, Steven Spielberg ve Han Solo… Aman, Harrison Ford gibi efsane isimleri bir araya getiren, efsane seri Indiana Jones yeniden karşımıza gelebilir. Lucasfilm’in Disney’e geçmesiyle birlikte, eski filmler de sırayla gözden geçirilmeye başlandı. Star Wars’ın devam filminin ardından, olası bir Indiana Jones filminden bahsedilmeye başlandı.

1981 yılında Raiders of the Ark filmiyle vizyona giren ve bir dörtleme olarak bizlerden ayrılan Indy geri gelebilir. Disney’in Harrison Ford ile görüşmelere başladığı söyleniyor. Eğer firma ünlü isimle anlaşabilirse, seriye kaldığı yerden devam etmek istiyor. Ancak Harrison Ford’un bunu kabul etmeyeceği ön görülüyor. Firma bu yüzden seriyi yeni baştan başlatabilir.Bradley-Cooper-3

Disney’in yeni filmi James Bond filmleri gibi çekmek istediğini belirtiyor. Yani uzun süreli, bir film serisi olacak. Karakterimiz aynı kalacak ancak yeni oyuncular tarafından, sürekli hayat verilecek.

Düşünülen ilk isimler arasında Bradley Cooper’ın olduğu söyleniyor. Yapım ekibinde ise Shawshank Redemption filminin yönetmeni ve yazarı, Frank Darabont isteniyor.

Açıkçası bu mutlu edici bir haber. Şahsen ilk 3 filmin benim gözümde ayrı bir yeri vardır. Son çekilen 4. film, Kristal Kafatası’nda Ford’u görmüş olmama sevinmiştim ama filmin genel performansını biraz düşük bulmuştum. Eğer yeni film Disney markası altında ve yine Harrison Ford ile çekilirse, oldukça keyifli bir iş çıkabileceğini düşünüyorum. Ancak Disney, yeni yapımlarda, yeni yüzleri tercih eden bir firma. Bu yüzden Bradley Cooper ismini göstermiş olmaları da umut verici. Henüz ortada bir şey olmamasına karşın Cooper gibi yükselen bir yıldızı seçmek, oldukça iddialı bir karar.

Bakalım bu söylentiler doğrulanacak mı?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gelsede izlesek güzel olur bence. Ayrica birde uncharted sersine film cekseler süper olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.