Hugh Jackman, Wolverine’in Geri Döneceğinden Emin!

2017 yapımı Logan filmi ile Wolverine’nin yolculuğu sona erse de, film serisinin yıldızı Hugh Jackman, karakterin bir gün geri döneceğinden emin. Sunday Today’de konuşan ünlü aktör, Wolverine’in bir gün geri döneceğini dile getirdi ama hayranlarını uyaralım;  süper kahramanımız dönse bile Jackman’ın tanıdık yüzünü rolde göremeyeceğiz!

Willie Geist’in sorularını yanıtlayan Hugh Jackman, “Wolverine geri dönecek. Biri onu alacak. Ben değilim ama Ryan (Reynolds) merhametsiz.” dedi.

Oyuncu Ryan Reynolds, X-Men’in hakları Disney’e geçince, Hugh Jackman’in oynadığı Wolverine ile kendi karakteri Deadpool’un bir araya gelmesi teklifini ortaya atmıştı. Jackman, Deadpool filmlerinde görünmeyi reddettikçe, Reynolds’ın tek taraflı esprileri bitmek bilmemişti.

Son filmi “The Front Runner”ın yönetmeni Jason Reitman’ın başında olacağı bir Deadpool devam filminde Wolverine olarak rol alıp almayacağı sorulan Hugh Jackman, “Jason Reitman’ı severim, Ryan Reynolds’ı da severim. Ama üzgünüm Ryan bundan daha çok çalışman lazım” cevabını vermişti.

Disney ve Fox’un anlaşmasından sonra ikonik karakterinin yeniden ortaya çıkacağını düşünen Hugh Jackman’ın emeklilik fikri değişecek gibi görünmese de, yeni bir Wolverine çıkana kadar hayranlarının ve Ryan Reynolds’ın tecrübeli aktöre baskısı devam edecek gibi görünüyor.