Sinema Haberleri

Hugh Jackman, Asla Wolverine Olarak Dönmeyeceğini Belirtti

Hugh Jackman bir daha Wolverine pençelerini takacak mı bilmiyoruz. Bu konu hakkında dönen onca söylenti üzerine Jackman’ın konuyla ilgili bir cevabı var.

Disney’in Fox Studios’u satın almasının çok heyecan verici yanları var. Bunlardan sadece biri X-Men ve Fantastic Four haklarının Disney‘in elinde nasıl potansiyeller oluşturduğu. Fakat Disney tüm bu hakları satın aldığından beri karakterlerin oyuncuları hakkında bile hiçbir şey bilmiyoruz. Potansiyel oyuncular hakkında dönen spekülasyonlar halen devam ediyor. Bütün bu söylentilerin içinde Ryan Reynolds hariç tüm bu karakterlerin yeni oyuncularla uyarlanacağı düşünülüyor.

Ancak son zamanlarda Hugh Jackman‘ın Wolverine olarak geri döneceğine dair söylentiler duyulmaya başlandı. Logan filmi çıktığı zaman Jackman pençeleri son kez taktığını söylemişti. Fakat Fox artık Disney’e ait olduğundan belki de Jackman, Wolverine olarak geri döner.

Wolverine’in Geleceği Ne Olacak

Jackman kısa süre önce Jake’s Takes YouTube kanalı için Jake Hamilton ile yeni filmi Reminiscene filmi hakkında konuştu. Röportaj sırasında Hamilton, çoklu evrenler olayı gündemdeyken Wolverine rolü hakkında da bazı sorular sordu. Jackman röportajda,

‘Bunu senden duyuyorum ve Kevin Feige‘den gelen hiçbir şey yok, muhtemelen ne tür bir fikirle geldiğim önemli değil, konu masada değil. Şunu açıklığa kavuşturalım, ama şimdi, Logan’ı vurmadan önce, bir fikre sahip olduğumuzu fark ettim. Ne olacağını biliyorduk, değil mi? Ve bu kadar sanıyordum. Bu bana gerçekten yardımcı oldu, son sezonum olduğunu bilmek yardımcı oldu ve bunu en iyi şekilde değerlendirdim. Ve hala kalbimde yeri olan bir karakter. Ama bittiğini biliyorum. Bunu kime istersen söyle. Lütfen bunu Ryan’a söyle. Çünkü şaka yaptığım hiçbir şeye inanmıyor, lütfen.’

Jackman tekrar pençeleri almak istemediğini açıkça söylüyor. Logan filminden sonra bu kararından emindi. Her ne kadar çoklu evrenin bir parçası olarak kısa da olsa görebiliriz. Ama kalıcı role dönmesi konusunda tabii ki sıkıntılar var. Sonuçta Jackman’ı ne kadar seviyor olsak da ellili yaşlarında bir aktörün böylesine yoğun bir aksiyon rolü üstlenmesi, özellikle de uzun süreli bir rol için dönmesi hiç mantıklı görünmüyor. Peki sizler ne düşünüyorsunuz Jackman Wolverine olarak dönmeli mi?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Marvel Sinematik Evreni 4. Faz Detayları Video ile Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Logan ile o kadar güzel bir film yaptı ki cameo olarak bile bir filmde görünse Logan’ın üstüne ekleyemezler herhalde. Bay Jackman’ın Logan’ın üzerine karaktere dönmemek istemesi oldukça kabul edilebilir bir neden. Her zaman saygıyla anılacak bir adaptasyon verdi bize karakteri canlandırma şekliyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.