Sinema Haberleri

Han Solo ve Lando Arasındaki Millenium Falcon Bahsini Sonunda Görebileceğiz

han-solo-lando-calrissian-banner

Han Solo’nun gençlik yıllarını anlatacak olan solo film projesinde Lando Calrissian’ın da yer alacağının açıklanmasının ardından bu ikilinin arasındaki Millenium Falcon bahsinin ne olduğunu göreceğiz gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Han Solo filminde yer alması planlanan Lando Calrissian karakterini kimin canlandıracağı açıklanmıştı. Tarafsız olarak yaklaştığım Donald Glover’ın nasıl bir Lando resmedeceğini merak etmiyor değilim.

Öte yandan Lando’nun da filmde yer alacağı açıklanınca aklıma hemen Millenium Falcon konusu düştü. Orijinal üçlemede, bu efsanevi geminin bir bahis sonucunda Han Solo’ya geçmiş olduğunu hatırlarsanız ama detaylarını hiç öğrenemedik. Elbette genişletilmiş evren çalışmaları içerisinde bu konuya değinildiğini gördük ama Disney bu çalışmaları ana senaryodan bağımsız tutacağını açıklamıştı.

lando-leia-han-star-wars

Han Solo filmi, Darth Vader’ın, Leia’nın, Luke’un bulunmadığı ve anlatılmadığı bir dönemde geçecekmiş. Onlar tabii galaksinin bir köşesinde olacaklar ama hikayenin merkezinde Han Solo’nun gençliği olacak. Bu yüzden de Lando ile aralarındaki çekişme ve ikisinin kaçakçılık yaptığı yılları yakından göreceğiz. Yani bir noktada Millenium Falcon’un, Han Solo’ya nasıl geçtiğini de izleme fırsatı yakalayacağız.

Açıkçası bu ikilinin arasındaki bahsin beyaz perdeye nasıl yansıtılacağını bayağı merak ediyorum. Umarım altından oldukça eğlenceli bir çalışma çıkar.

Filmin Mayıs 2018 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Han Solo Filmi Hakkında Yeni Detaylar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.