Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Genç Lando Calrissian’ı Beyazperdeye Taşıyacak Oyuncu Belli Oldu!

Genç Lando Calrissian’ı Beyazperdeye Taşıyacak Oyuncu Belli Oldu!

han-solo-lando-calrissian-banner

Son bir haftadır çok çok uzak galaksilerden, çok çok güzel haberler alıyoruz. Geçtiğimiz hafta gelen ikinci Rogue One fragmanının ardından daha yeni yeni dinmiş Star Wars heyecanımız, Han Solo filminden gelen yeni haberlerle bir kez daha alevlenmiş durumda.

Han Solo’nun gençliğini izleyeceğimiz filmde görmememizin imkansız olduğu isimlerden biri olan Lando Calrissian‘ı oynayacak isim belli oldu. Kaçakçı Calrissian’ı beyaz perdeye Community dizisinden de tanıdığımız Donald Glover taşıyacak!

12-times-donald-glover-proved-he-was-a-modern-renaissance-man-350945

Filmde yer alıp almayacağı konusundaki hararetli tartışmaların ardından filmin yönetmenliğini üstelenecek olan Phil Lord ve Christopher Miller ikilisi tüm tartışmalara ve dedikodulara yaptıkları basın açıklaması ile son vererek, Glover’ın ekibe katılması hakkında şu yorumlarda bulundular:

“Donald kadar yetenekli bir sanatçı bize katıldığı için oldukça şanslıyız. Yerini doldurmamız gereken isimler oldukça büyük, beklentiler bir hayli yüksek ve bu film adeta onun için biçilmiş bir kaftan ki bu da bizi değişikliklere para harcamaktan kurtaracak. Bu arada Donald’dan şimdiden onun için Comic-Con’ları sonsuza dek mahvettiğimiz için özür dileriz.”

Star Wars’a olan hayranlığını her fırsatta dile getiren ünlü oyuncunun orijinal Lando, yani Billy Dee Williams‘ın hakkını verecek kadar başarılı bir iş ortaya koyup koyamayacağını gelecek günlerde göreceğiz. Community ve Atlanta gibi birbirinden farklı iki yapımda da oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Glover’ın çok yönlülüğünden ve yeteneğinden şüphemiz yok – umarız ki bu yönlerini Star Wars evrenine de taşımayı başarır ve sevdiğimiz karakterlerden biri olan Lando’nun gençliğini keyifle izleriz.

İlginizi Çekebilir  Yeni Bir Riddick Filmi ve Dizisi Yolda!

donald_glover_lando_calrissian_split_h_2016

Generallik ve Cloud City Yöneticiliği gibi rütbelere yükselen, eskinin hızlı kaçakçılarından Lando Calrissian’ın, Han Solo ile ilişkisinin köklerine inmek, yükselişini izlemek ve girdiği dolambaçlı yollarda ona eşlik etmek başarılı bir iş ortaya çıkması dahilinde her Star Wars hayranı için muazzam bir deneyim olacak.

Han Solo Antoloji filmi 2018’de izleyici ile buluşacak.