Sinema Haberleri

Halloween Ends’in Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Sinema tarihinin kült korku filmi serisi Halloween, 45 yıl sonra Halloween Ends ile dehşet verici sonuna ulaşıyor.

Halloween Ends

Cadılar Bayramı klasiğinin son filmi Halloween Ends‘in (Cadılar Bayramı Sona Eriyor) kamera arkası görüntüleri izleyicilerle paylaşıldı.

14 Ekim 2022‘de sinema salonlarındaki yerini alacak olan filmde; Laurie Strode, daha önce ekranda hiç görülmemiş son mücadelede, şeytanın vücut bulmuş hali olan Michael Myers’la son bir kez yüzleşiyor.

YouTube player

Geçen yıl gösterime giren Halloween Kills‘teki (Cadılar Bayramı Öldürür) olaylarından dört yıl sonra Laurie Strode (Jamie Lee Curtis), torunu Allyson (Andi Matichak) ile birlikte yaşıyor ve anılarını yazmayı tamamlıyor. Michael Myers o zamandan beri görülmemiş. Laurie, yıllarca kendi gerçekliğini Michael’ın hayaletinin belirlemesine izin verdikten sonra korkudan ve öfkeden özgürleşmeye ve hayatı kucaklamaya karar vermiş.

Ama genç bir adam olan Corey Cunningham (Rohan Campbell), bakıcılığını yaptığı bir erkek çocuğu öldürmekle suçlanınca bu olay, bir şiddet ve dehşet dalgası başlatarak Laurie’yi de kontrol edemediği kötüyle son kez yüzleşmeye zorlayacak. Sadece biri hayatta kalacak!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.