Sinema Haberleri

Gremlinler’e Devam Filmi Değil Yeniden Çevrim Geliyor

1984 yılında Steven Spielberg yapımcılığında vizyona giren korku/komedi filmi Gremlinler üçüncü devam filminin geleceği son yıllarda hep gündemdeydi ancak herhangi bir somut adım atılmamıştı. 1990 yılında giren Gremlinler 2 yine aynı konseptte hayranları eğlenceli bir maceraya çıkartmıştı. Film her ne kadar bu denli popüler ve sevilmiş olsa da uzun yıllar üçüncü filme dair bir haber çıkmamıştı ta ki 2013 yılına kadar.

Hayranlar bu eğlenceli serüvenin devamını izlemek istiyorlardı. Orijinal filmin hem senaristi hem de yönetmeni olan Chris Columbus yeni filmin senaryosunu bitirdiği haberini hayranlar ile paylaşmış heyecan yaratmıştı. Yeni filmin daha karanlık olacağını belirten Columbus hatta sevimli yaratık Gizmo’nun bu filmde ölebileceğinin sinyallerini vermişti.

Columbus bu röportajının ardından uzun süre sessizliğini korudu. Filmin akıbeti yine belirsizliğe doğru gidiyordu. En son Metro US’a konuşan Columbus filmin devam niteliği taşımayacağı bir reboot yani hikayenin baştan ele alındığı bir film olacağı ve üstünde çalıştıklarını dile getirdi. Bu da ilk iki filmin yok sayılacağı anlamına geliyor. Henüz yönetmen, senaryo ve oyuncular hakkında net bir bilgi gelmedi. Ancak ortada bir gerçek var ki Gremlinler de yeniden çevrim furyasına katılacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Dark Knight Senaristi He-Man Filmini Yönetebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.