Sinema Haberleri

Fantastik Canavarlar 3’te Dumbledore’un Kardeşini Richard Coyle Canlandırabilir

Çekimleri süren Fantastik Canavarlar 3 (Fantastic Beasts 3) filminde Albus Dumbledore‘un kardeşi Aberforth’u, Netflix’in “Chilling Adventures of Sabrina” dizisinden de bildiğimiz Richard Coyle‘un oynayacağı yönünde iddialar sürüyor.

Fantastik Canavarlar 3 filminden haberler gelmeye devam ediyor. Aktör Richard Coyle’un Albus Dumledore’un kardeşi Aberforth’un canlandıracağı iddiaları uzun süredir ortalığı meşgul etmekteydi. Oyuncu geçtiğimiz aylarda Twitter’dan yaptığı açıklamada;

Yaklaşık 5 aydır kimseye söylemesinin izni olmadığı bir şey üzerinde çalıştığını fakat bu işin “Fantastik Canavarlar”‘la ilgili olduğunu eklerken, bu sebepten Pala bıyık ve sakal bıraktığını belirterek üstü kapalı olarak rolünü teyit etti. Harry Potter Serisi’nden de aşina olduğumuz üzere Aberforth tıpkı kardeşi Albus gibi sakal ve bıyığına gereken önemi gösteriyor.(Biraz fazla mı özen gösteriyorlar acaba?)

İlgili Makaleler

Bildiğimiz üzere Fantastik Canavarlar Serisi, Harry Potter serisinden daha önce bir zamanda geçmekte. Bu yüzden yaşlı ve bilge görünümü ile akıllara kazınmış Albus Dumbledore karakterinin gençliğine ünlü oyuncu Jude Law hayat vermekte.

Serinin ikinci filmi “Grindelwald’ın Suçları”‘ da Credence ile ilgili öğrendiğimiz bilgiler, 3. filmde Albus Dumbledore’un ve ailesinin hikayesini temel alacak şekilde ilerleyecek gibi gözüküyor. Bu sebepten ötürü Aberforth karakteri filmde büyük rol oynayacak gibi gözüküyor. Öte yandan Richard Coyle’un karakterinin Albus Dumledore’un babası olacağı yönünde de söylemler mevcut.

Aberforth şayet işlenecekse şu keçi olayını bir açıklığa kavuştursak mı acaba?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Harrison Ford, Indiana Jones Rolüne Son Kez Dönecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.