AYBABTUSinema Haberleri

Eğer Avengers 90’larda Yapılsaydı

Avengers: Infinity War çılgınlığının yaşandığı şu günlerde seriyle ilgili çarpıcı ve eğlenceli çalışmalar da birbiri ardına ortaya çıkıyor.

Instagram’da Houseofmat hesabından paylaşılan bu sıradışı Avengers takımı çalışması da onlardan biri… Avengers 1990’larda olsaydı süper kahramanları kimler canlandırırdı sorusuna yanıt veren resimlerde kimler yok ki!

Öncelikle Iron Man olarak Tom Cruise‘u görüyoruz. Brad Pitt, Şimşek Tanrısı Thor olarak çıkıyor karşımıza… Eddie Murphy ise Falcon rolünde…

Steve Rogers nam-ı diğer Captain America, Leonardo Di Caprio‘dan başkası değil. Black Widow’umuz Sandra BullockDolph Lundgren Vision olarak, Johnny Depp Hawkeye, Cuba Gooding Jr da War Machine olarak görülüyor.

Bitmedi! Keanu Reeves Dr. Strange kostümüyle çok karizmatik… Sharon Stone muhtemelen Pepper Potts rolünde, Star-Lord olarak Brendan Fraser‘ı, Spider-Man olarak da Michael J. Fox‘u görüyoruz.

Ben Stiller-Ant Man, Denzel Washington-Black Panther, Alicia Silverstone-Scarlet Witch ve David Duchovny-Hulk rolünde oldukça iddialı…

Çalışmaları ilginç mesajlarla destekleyen Marvel severler, Thanos olarak Bruce Willis‘i, Gamora olarak Halle Berry‘yi, Loki olarak Jim Carry‘yi, Jarvis’in sesi olarak Morgan Freeman‘ı önerirken, son olarak beyaz perdede John Wick olarak izlediğimiz Keane Reeves’in Dr. Strange için mükemmel bir eşleşme olduğunu belirterek, “Dr Strange, Thanos’u barda bir kalemle öldürdü” yorumunda bulundular.

Bu da bonus olsun!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.