Sinema Haberleri

Dungeons and Dragons Filminin Çekimlerine Başlandı

Yönetmen Jonathan Goldstein, attığı Tweet ile Dungeons and Dragons filminin çekimlerine başlandığını duyurdu. Yıllardır merakla beklenen filmin gerçeğe dönüşmesi için bir adım daha atılmış oldu.

Jonathan Goldstein ve John Francis Daley ikilisinin yönetmen koltuğuna oturduğu Dungeons and Dragons filmi için uzun yıllardır çalışmalar sürüyordu. 2000ler’in başında hazırlanan iki başarısız uyarlamanın ardından markanın sinemaya geçişindeki tüm köprüler de yakılmıştı.

Dungeons and Dragons uyarlamasının yönetmenleri John Francis Daley ve Jonathan Goldstein

Ancak sinemanın yeni fantastik eserlere aç olması Dungeons and Dragons projesini bir kez daha gündeme getirdi. Proje Spider-Man: Homecoming filminin arkasındaki ikiliye, yani Goldstein ve Daley’e emanet edildi. Ayrıca efsanevi bir oyuncu kadrosu toplandı.

Belfast, İrlanda’da başlayan çekimlerde yer alacak kadro arasında Chris Pine, Michelle Rodriguez, Sophia Lilis, Hugh Grant, Justice Smith ve Chloe Coleman gibi isimler yer alıyor. Goldstein ve Daley filmi çektikleri gibi senaryoyu da üstlenmiş durumdalar.

Dungeons and Dragons Filmi Ne Zaman Gelecek?

Net bir tarih olmamakla beraber Dungeons and Dragons uyarlamasının 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Ek olarak bir de dizi projesinden bahsedilmekte. Ancak dizi projesinin detayları henüz tam olarak yayınlanmış değil. Proje Paramount Pictures ve Entertainment One tarafından finanse edilmekte. eOne, dijital platform konusunda kendisini geliştirmeyi hedefleyen Kanada merkezli bir firma. Dizi projesi de belki dijital platform serisi olarak karşımıza çıkabilir.

Filmin çekimleri yeni başlamışken, yeniden hatırlamak isteyenler ya da ilk defa bilgilenmek isteyenler için daha önceden hazırlamış olduğumuz şahane Dungeons and Dragons belgeseline de aşağıdan göz atabilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.