Sinema Haberleri

Dune Beklenen İlgiyi Görürse Dune 2, 2022’de Çekilmeye Hazır Olabilir

Daha ilk film vizyona girmemiş olmasına rağmen Denis Villeneuve, Dune filminin ikinci kısmının geleceği konusunda emin.

Vizyona girecek olan Dune, hikayenin sadece yarısını anlatacak. Yönetmen Denis Villeneuve’nin planı, yapımı tıpkı Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesi gibi çok sayıda film ile senaryoyu ve hikayeyi yedirmeye çalışmak. Hikayenin ilk kısmına yakında kavuşacağız ancak devam filmlerinin yapımı tamamen ilk filmin başarısına göre yapılmaya başlayacak.

YouTube player

Dune şu an Venedik Film Festivali’nde boy gösteriyor. Sinemalar ve HBO Max için 22 Ekim’de tüm dünyanın seyrine sunulacak.

Film ile ilgili Villeneuva : “Hâlâ setler ve kostümleri yapmanız gerekiyor, aylardan bahsediyoruz. 2022’de yapımın devamına kesinlikle hazır olabilirsiniz…Ben hazırım ve bir an önce ikinci yapımı ekrana getirmeyi çok isterim.” Warner Bros. ve Legendary’den her türlü desteği aldıklarını belirten yönetmen, Dune markasına inancının oldukça fazla olduğunu ve bu klasiği en iyi şekilde beyaz perdeye tekrar çıkardıkları konusunda ekibine güvencini yineledi.

Yönetmen, filmin ikinci kısmını halihazırda yazdığını belirtirken hikayeyi ilk duyduğu sekizli yaşlarındaki duyguyla yazdığını dile getirdi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Wonder Woman Filminin Kadın Yönetmeni Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.