Sinema Haberleri

Doctor Strange 2 Filmi İçin Kollar Sıvandı

Ufukta yeni bir Doctor Strange filmi gözüküyor. Tabii önce şu Avengers: Endgame filminin vizyona girip hikayenin gidişatına dair bize bilgi vermesi gerekli.

Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü kısmı için bazı gelişmeler var fakat net bilgiler yok. Çekilecek filmleri az çok biliyoruz. Yine de olası hikayeler konusunda pek az bilgiye sahibiz. Öte yandan Hollywood Reporter’ın Marvel Studios’a yakın kişilerle yaptığı görüşmelerden kopardığı bilgiye göre bir Doctor Strange 2 filmi üzerinde çalışılıyor.

Yeni Doctor Strange filminin 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyormuş. Tabii henüz bir hikaye yok. Çünkü bir senaristle de anlaşılmış değil. Sadece filmin yönetmeninin, ilk filmi de yöneten Scott Derrickson olacağını biliyoruz. Elbette Benedict Cumberbatch, Dr. Stephen Strange’i bir kez daha canlandıracak.

Öncelikli olarak Infinity War sonrasında ne olacağını görmemiz gerekecek elbette. Filmin sonunda tüm evrenin yarısı ortadan yok olmuştu. O kısmı Endgame ile bir toparlasınlar önce de sonra yeni Doctor Strange filmine bakarız elbet.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Amazon, MGM'i Satın Almak için 9 Milyar Dolar Önerecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.