Sinema Haberleri

Damon Lindelof Bir Star Wars Filmi Hazırlayacak Olabilir

Damon Lindelof söylentilere göre yeni bir Star Wars filmi hazırlıyor. Bu vesileyle söylentilerini duyup adını bilmediğimiz tüm Star Wars film projelerini listeledik. 7 ile 10 arası bir şey etti.

Damon Lindelof, Watchmen ve Lost dizilerinin yaratcılarındandı. Ayrıca Prometheus ve World War Z filmlerinin senaristliğini ve yapımcılığını üstlenmişti. Senaristin yeni bir Star Wars filmi için çalıştığı söyleniyor. Ancak söylenti henüz Lindelof ya da Lucasfilm tarafından onaylanmadı.

Lindelof 2020 yılında verdiği bir röportajda Star Wars için bir şeyler yapmak istediğini dile getirmişti. Pek iç açıcı konuşmamıştı gerçi o röportajında. Fakat yine de Lindelof’un iyi bir iş çıkarabileceğini de biliyoruz.

Ve bir noktada, ama kesinlikle yakın bir gelecekte değil, Star Wars evreninde bir şey yapmak istiyorum. Belki 10 yıl sonra falan, evreni mahvetmekle suçlanmayacağım bir dönemde.

Damon Lindelof

Star Wars konusunda çok fazla söylenti çıkmaya başladı. Oyunlar, filmler ve diziler konusundaki söylentileri takip etmekte zorlanıyoruz. Bu söylenti öncekiler ile aynı projede kesişiyor mu yoksa bambaşka bir proje mi bilemiyoruz. Daha önce şöyle söylentiler duymuştuk:

Star Wars Dizi / Film Söylentileri

  • Kevin Kiner, çok ama çok özel insanların yer aldığı özel bir Star Wars animasyon serisinin hazırlandığını söylemişti. Bu projenin tüm bölümlerinde full orkestra ile çalışacak olmaktan da çok heyecanlı olduğunu söylemişti.
  • Rangers of the New Republic dizisinden hâlâ ses yok.
  • Anthony Daniels, C-3PO kostümünün tam oturduğunu söyleyen bir paylaşım yapmıştı. Onu hangi yapımda göreceğimizi hâlâ bilmiyoruz.
  • Taika Waititi’nin hazırladığı, ismini dahi bilmediğimiz bir Star Wars filmi var.
  • Michael Waldron’un Kevin Feige ile hazırladığı, ismini dahi bilmediğimiz başka bir Star Wars filmi daha var.
  • J.D. Dillard ve Matt Owens da Exegol’da geçecek bir Star Wars filmi için bir araya geliyordu.
  • Rey’in hikayesini anlatan üçlemeyi canon’dan silecek yeni bir üçleme projesi hakkında söylentiler vardı. Ki bu üçlemeden hiç hazzetmeyen Özay ve ben gibi kimseler bu söylenti ile mutlu olmuştuk. Başka bir söylenti ise o üçlemeden sorumlu Rian Johnson’ın Star Wars’tan uzaklaştırıldığı yönündeydi. Rahat bir nefes almıştık. Fakat, sonra başka bir söylenti Johnson’ın bir üçleme daha hazırladığını iddia etti. Dolayısıyla Rey’in hikayesini silen yeni filmler söylentilerini de sarsmış oldu bu açıklama.

Yani söylentiler Waititi, Waldron ve Dillard’dan 3 film geleceğini söylüyor. Johnson 3 film daha yapabilir. Toplayınca 6 film yapar. Rey’in filmlerini canon’dan çıkaracak yeni üçleme söylentisini ciddiye almayıp sildiniz. Damon Lindelof başka bir film üzerine çalışıyorsa 7 yapar! Ve Star Wars’un 7. bölümünün 7. yıl dönümü!

O.O

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Amerikan Film Enstitüsü, 2017'nin En İyi Dizi ve Filmlerini Seçti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.