Sinema Haberleri

Christopher Nolan İmzalı Tenet, Süresiz Olarak Ertelendi

Ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet, Warner Bros. tarafından verilen kararla süresiz olarak ertelendi. Filmin ne zaman vizyona gireceği ise belirsiz.

Dark Knight Üçlemesi ile ne kadar iyi bir yönetmen olduğunu kanıtlayan Nolan, sonrasında çektiği Inception ve Interstellar gibi filmlerle, bilimkurgu alanında öncü atılımlar gerçekleştiren bir isim olmuştu. Nolan’ın son filmi Tenet de merakla beklenen filmler arasındaydı.

İlk vizyon tarihi 17 Temmuz olarak belirlenen ancak sonrasında Wonder Woman 1984 ile beraber ertelenip tarihi 12 Ağustos’a ötelenen Tenet bir kez daha ertelendi. Warner Bros. küresel çapta sinemaların ne zaman açılacağına yönelik halen şüphe duyduğu için Tenet’in vizyon tarihi süresiz olarak ertelediğini açıkladı.

Aslında bahar aylarında Tenet’in kesin olarak yaz aylarında vizyona girmesi bekleniyordu. Hatta birçok salonun açılmasıyla beraber Tenet de sinemaya kavuşmamızın hediyesi olacaktı.

Warner Bros. “Tenet için geleneksel bir planlama yapmamız mümkün değil. Önümüzdeki pazarlama ve dağıtım planlarımızda ne olacağına karar vereceğiz.” diyerek çıkış tarihi için çalıştıklarını da açıklamış oldu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.