Sinema Haberleri

Christian Bale Star Wars Evrenine Katılmak İstiyor

Ünlü aktörün hayalindeki rol “4. filmde kafasını kapıya vuran Stormtrooper” olsa da Star Wars cephesinden gelecek her teklife açıkmış.

En son Thor: Love and Thunder‘da Gorr the God Butcher rolünde izlediğimiz Christian Bale’den şaşırtıcı bir Star Wars çıkışı geldi. Şu sıralar oyunculuğun yanında prodüktörlüğe de yönelen Oscar ödüllü aktör, yeni projeleri Amsterdam ve The Pale Blue Eye için The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda daha önce hiç bahsetmediği bir hayalini açıkladı: Bir Star Wars filminde yer almak.

Batman olarak hafızalarımıza kazınan Bale’in canlandırmak istediği karakterse hiç beklenmedik bir isim. Kendi tabiriyle “Üzerinde kostümü, yürürken kafasını kapıya çarpan o karakter,” olmak istiyormuş meğerse.

“Star Wars serisini defalarca izleyen hayranlar bilir; yürürken kaskını kapıya çarpan bir Stormtrooper vardı. Ben o adam olmak istiyorum. İşte o kadar.”

Röportajda büyük bir Star Wars hayranı olduğundan bahseden Bale meğerse çocukluğundan kalma figürlerini bile hala saklıyormuş. Aklındaki isim o Stormtrooper olsa da farklı karakterler için teklif gelmesi halinde tereddüt etmeden kabul edeceğini de sözlerine eklemiş. Hatta Disney‘in Star Wars’tan sorumlu ismi Kathleen Kennedy‘yi de uzun yıllardır tanıyormuş, çocukken rol aldığı Steven Spielberg‘in 1987 yapımı filmi Empire of the Sun‘da birlikte çalışmışlar.

Bildiğimiz kadarıyla henüz ortada bir proje yok ancak hayranlar şimdiden Bale’i Ahsoka dizisinde görmeyi beklediğimiz Grand Admiral Thrawn‘a yakıştırmaya başladı. Ama hemen hayal kurmayın derim çünkü resmi açıklama gelmese de kuvvetli kaynaklar rolün karakteri Rebels animasyonunda seslendiren Lars Mikkelsen‘a gittiğini söylüyor.

İlerleyen dönemde ne olur bilinmez ama ne yalan söyleyeyim, şu açıklamanın üstüne Disney Old Republic dönemine yönelirse benim bir numaralı Darth Revan adayım kesinlikle Christian Bale olur. Sizce Christian Bale’e hangi Star Wars karakteri yakışır?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.