Sinema Haberleri

Chris Hemsworth’un Sözleşmesi Sona Erdi

İskandinav mitolojisinde baştanrı Odin‘in oğlu Thor karakteri ile bütünleşen Chris Hemsworth‘un anlaşması sona erdi. Ünlü oyuncu, karakteri bir daha oynamayacağını açıklasa da gelişmeler Thor’un çekicini daha çok sallayacağını gösteriyor.

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında vizyona giren Thor serisinin üçüncü filmi Ragnarok’la başarısını katlayan Chris Hemsworth, Avengers: Infinity War ve Avengers 4 filmi ile sözleşmesini tamamlamış oldu.

Konuyla ilgili USA Today’e konuşan ünlü aktör, sözleşmesinin bittiğine dikkat çekerek, “Bitirdim. Karakteri bir daha oynamayacağım. Bu korkunç bir düşünce. Gerçekten hiç bitmeyecek bir şey gibi görünüyordu. Ve şimdi potansiyel olarak bitiyor “diyerek hayranlarını korkuttu ancak gelen sinyaller durumun hiç de öyle olmadığını gösteriyor.

Son iki yılda Hemsworth, Thor: Ragnarok‘un yanı sıra 12 Strong filmi için de kamera karşısına geçti ve onları diğer Avengers filmleri izledi. Bunlar Chris Hemsworth’u şimşek tanrısı Thor olarak göreceğimiz altıncı ve yedinci filmler olacak. Ancak filmler henüz tamamlanmadı, dolayısıyla yakışıklı oyuncunun eline Mjolnir’i yeniden alması olası…

Marvel Studios‘un Başkanı Kevin Feige ile de görüşen Hemsworth, “Feige şu sıralar Avengers üzerine yoğunlaşmamız gerektiğini söyledi. Öyle ya iki Avengers filminde toplam 76 oyuncu var. Tüm zamanların en büyük iki filmi olacak, benim karakterimden çok daha büyük” diyerek solo film için konuşmanın erken olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz günlerde bir partide Ragnarok filminin yönetmeni Taika Waititi‘ye rastlayan ünlü aktör, Thor 4 filmi için yeni fikirler üzerine konuştuklarını ifade etti. Şu anda Thor’un hikayesini durdurmanın zamanı olmadığını düşünen Chris Hemsworth, “Karakteri yeniden icat ettiğimizi hissettim. Eğer istersek devam etmek için daha büyük bir platform var” diyerek hayranlarının içine su serpti.

Öte yandan Marvel Sinematik Evreni‘nin ilk üç evresinde sona yaklaşılıyor. Bazı karakterlerin dördüncü evrede geri dönmeyeceği düşünülüyor. Sanki Thor’un hayatta kalma ihtimali azalıyor gibi. Gelişmeleri merakla bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.