Sinema Haberleri

Boba Fett Filminden Kötü Haber

James Mangold‘un yöneteceği Boba Fett filminin çekimleri ertelendi. Boba Fett’i beyaz perdede yeniden görmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Oysa ki birkaç hafta önce; Logan filminin yönetmeni James Mangold‘un, Star Wars serisinden Boba Fett filmini yöneteceğini öğrendiğimizde ne de sevinmiştik! Star Wars hayranlarının heyecanlanmasını sağlayan bu haberin ardından gelen bilgi hiç de sevindirici olmadı maalesef: Boba Fett filminin çekimlerine 2020’den sonra başlanacakmış.

► Sırasını Han Solo’ya Kaptıran Boba Fett’in Solo Filmi, Logan’ın Yönetmenine Emanet

Omega Underground’ın haberine göre; Lucasfilm‘in 2020’ye kadar olan çekim planlarında yer bulamayan Boba Fett filmi 2020’ye ertelendi. Daha önce eski yönetmeni Josh Trank‘in kovulmasıyla askıya alınan film, James Mangold‘un projenin başına geçmesiyle yeniden gündeme gelmişti ancak bu sefer de çekimlerinin 2020’ye kadar bekletilmesi gerekiyor. Çünkü filmin yönetmeni James Mangold bu yaz California’da Ford vs Ferrari filminin çekimlerine başlayacak. Yaz boyu Matt Damon, Christian Bale ve Jon Bernthal ile çalışacak olan Mangold, 2019’a kadar bu filmle meşgul olacak. Bu proje biter bitmez de Boba Fett’e başlayacak.

Ama gelin görün ki Lucasfilm‘in mevcut çekim planında; bu yaz çekimleri yapılan J.J: Abrams‘ın Star Wars: Episode IX, sonbahar/kış sezonunda çekilecek olan Jon Favreau‘nun Star Wars televizyon dizisi ve Nisan 2019’da çekilmesi planlanan Obi-Wan Kenobi filmi bulunuyor. Dolayısıyla Boba Fett filminin çekimleri için 2020’den öncesi mümkün görünmüyor.

Boba Fett filminde inanılmaz bir iş çıkarması beklenen James Mangold’un bize hangi hikayeyi anlatacığını merak ediyoruz doğrusu ama en erken 2020’nin sonuna kadar beklememiz gerekecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.