Sinema Haberleri

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange Stili ile Spider-Man 3: No Way Home Setinde Görüntülendi

Benedict Cumberbatch‘in yeni Spider-Man filminde ne derece önemli bir pozisyonda olacağını henüz tam kestiremesek de çıkarımlarımız, Stark’tan sonra yeni akıl hocası olacağı yönündeydi.

Spider-Man: No Way Home‘a ulaşmamıza çok kısa bir süre kaldı. henüz fragmanını izleyememiş olsak da (ki ben fragmanı hâlâ görememiş olmamızın What If..? ile bir alakası olduğu kanaatindeyim) filme dair fazlasıyla haber gündemi meşgul etmişti. Los Angeles’ta ek çekimleri gerçekleşen filmde Tom Holland ve Benedict Cumberbatch bir arada görüntülendi.

Senaryoya ait ufak bir ipucuna dair sahip olmadığımız filmde, çoklu evrenlerle uğrasılması en olası seçenekler arasında yerini alıyor. Cumberbatch ve Holland’ın yanı sıra, Zendaya ve Jacob Batalon da setlerde görüntülendi. jdlee1303 adlı Instagram kullanıcısının çekip sosyal medyada paylaştığı içerikte Tom ve Benedict bir kafede oturuyor. Cumberbatch’in tarzı ise Doctor Strange rolünün kesinliğine delalet ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Spider-Man 3: No Way Home figürleri satışa çıkmıştı ve Spidey’in yeni bir kaç kostümünü görmüştük. Filmde de bu kostümlere şahit olacak mıyız, onu hep beraber bekleyip öğreneceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Spider-Man: Across the Spider-Verse 8 Ay Ertelendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.