Sinema Haberleri

Aquaman 2’nin Çekimleri Bu Yaz Başlıyor

Aquaman filminden Kral Nereus‘a hayat veren Dolph Lundgren‘e göre, Aquaman 2 çekimleri bu yaz Londra‘da başlayacak.

Wizard World Virtual Experience kapsamında Fandom Spotlite‘a röportaj veren oyuncu Dolph Lundgren, oyunculuk kariyerinden bahsederken DC Genişletilmiş Evreni‘ndeki Aquaman filmine de değindi.

Devam filmine yaz aylarında başlanması beklenen Aquaman‘deki su altı sahnelerinde yaşadıklarını anlatan Lundgren, “Bu yaz Aquaman 2‘yi Londra‘da çekiyor olabilirim. Ve filmin ertesi yıl sinemalarda olmasını umuyorlar. Aquaman benim için kesinlikle yeni bir deneyimdi. Gördüğüm tek su, içtiğim Evian şişesinin içindeydi. Sette su yoktu. Gerçekten çok kuruydu. Yani bütün gün – günde beş, altı, yedi, sekiz saat – kablo ağına takılıyorsunuz ve bacaklarınızı belirli bir şekilde hareket ettiriyorsunuz, konuşuyorsunuz, etrafta dolaşıyorsunuz ve saçlarınız bilgisayara daha sonra ekleniyor. Yani çok, çok sıkıcı, ama farklı bir deneyim. Ve tüm büyük oyuncularla çalışmak eğlenceliydi. Willem Dafoe, Patrick Wilson ve tabii ki Jason Momoa ile.” dedi.

İlgili Makaleler

Planlar Takvime Uygun İlerliyor

2018‘de çıkan Aquaman filmi, gişede elde ettiği 1 milyar doların üzerinde hasılatla en başarılı DC filmi ünvanını almıştı. Bu başarının ardından devam filminin hemen yapılacağı düşünülürken, Warner Bros., Aquaman 2‘nin gösterim tarihini 16 Aralık 2022 olarak belirledi, yani ilk filmden tam 4 yıl sonraya. Dolph Lundgren‘in açıklamasıyla filmin planlamasında bir değişiklik yapılmadığını anlamış olduk.

James Wan‘ın yeniden yönetmen koltuğuna oturacağı Aquaman 2‘de Amber Heard (Mera), Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Temuera Morrison (Tom Curry), Patrick Wilson (King Orm / Ocean Master) ve Yahya Abdul-Mateen II (David Kane / Black Manta) rollerine geri dönecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.