Haberler

Pathfinder’a Yeni Bir Macera Geliyor – Wrath of the Righteous

Geçtiğimiz hafta Pathfinder için planladıkları bilgisayar rol yapma oyununu (CRPG) duyuran Pazio, bu kez sevilen oyunun yeni bir macerası üzerinde çalışıldığını açıkladı.

Pazio‘dan gelen bilgilere göre; Owlcat Games, Pathfinder: Wrath of the Righteous‘u geliştiriyor. Oyuncuların halen oynadıkları Kingmaker‘ın devamı olmayacağı belirtilen “Wrath of the Righteous”, yine de temel öğeler üzerine genişleyecek. Oyun, Age of Lost Omens‘in keşfedilmeye hazır yeni bir bölümünü, “Witch” ve “Oracle” gibi daha fazla sınıfı, hatta daha çok karakter oluşturma seçeneğini barındıracak.

Owlcat‘ten Oleg Shpilchevskiy, Pathfinder‘ın yeni oyunu hakkında şunları söyledi: “Pathfinder: Wrath of the Righteous‘u duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Yeni oyunumuzla, Kingmaker‘ı eğlenceli yapan ne varsa alıyor ve en iyiye ulaştırmak adına üzerine ekliyoruz. Bir sonraki oyunumuzun da temellerini sağlam attık; CRPG türünün sınırlarını zorlayacağız. Destekleri için özellikle Kingmaker topluluğuna teşekkür etmek istiyoruz. Onlar olmasaydı, bu oyunu yapamazdık. “Wrath of the Righteous” bittiğinde, çağrımıza yine yanıt vermeleri için sabırsızlanıyoruz.”

İlginizi Çekebilir  YUCON 2012

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.