Haberler

Paşabahçe’den Batman Ürünleri

batman-pasabahce-banner

Paşabahçe, ülkemizdeki genellikle klasik model cam işçiliği ve kalitesiyle bilinen köklü bir firma. Eğer bir Paşabahçe mağazasına girdiyseniz cam dışında farklı seramik ürünler ve biblolar da görmüşsünüzdür.

Daha çok Osmanlı, Türk motifleri ile aşina olduğumuz ürünlere bu sefer geeklere hitap eden ürünler eklenmiş. Paşabahçe, lisanlı Batman ürünleri üretmiş!

DC Comics lisanslı Batman ürünleri şimdilik seramik tabak ve bardaktan oluşuyor. Anlaşmanın başka neleri kapsadığını bilmiyoruz ancak şimdilik 10 farklı çeşit ürün sunmuşlar.

Sizi bilmem ama ben etrafında Batman logoları olan yuvarlak tabağı beğendim doğrusu. Ürünlerin fiyatları da klasik Paşabahçe fiyatları, yani pek ucuz değil. Koleksiyonluk olarak alınabilecek parçalar aslında. Çok fazla deterjan bulaştırmadan, az kullanarak güzelce saklanırsa çocuklarınıza miras bile bırakabilirsiniz. :)

Paşabahçe’nin sayfasına buradan ulaşabilir ve ürünlerin fiyatlarını görerek internet sitesinden de alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Bilim, Tüm Zamanların En İyi Süper Kahramanını Belirledi

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. batman a vermişler mi telif hakkını.koskoca şehrin hakkını yiyorlar.
    (p.s: i may be paranoid but not an android.)

  2. Viski bardakları hoş duruyor.En üstteki uzunlarla da güzel diet cola içilir.Kupalar da fena değil,en iyi tarafı şeffaf oluşu içtiğin şeyi göreceksin.. Bence mağaza bi ziyaret edilir.Türkiyede bunun gibi tasarımların fazlalaşması gerekiyor,o kitle var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu