Oyun Haberleri

Yerli MOBA Oyunu Hit and Boom’un Alfa Testi Başlıyor

League of Legends, DOTA 2, Heroes of the Storm, Apex Legends gibi oyunlardan esinlenerek Funverse Games tarafından geliştirilen yerli MOBA oyunu Hit and Boom, ‘Alfa Test‘e açılıyor.

Funverse Games tarafından geliştirilen yerli MOBA oyunu Hit and Boom, Alfa Test‘e başlıyor. Alfa testine katılmak için kayıt formunu doldurmak yeterli. Sonrasında mailinize yollanacak kod ile Steam platformu üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip oynamaya başlayabileceksiniz. Ayrıca alacağınız sınırlı sayıdaki kodlardan arkadaşlarınızı davet edebilmeniz için ekstra kodlar, ilk kayıt olan bin kişiye hediye edilecek. Hit and Boom‘un alfa testi için katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube player

Alfa Test Döneminde Neler Olacak?

Alfa test dönemi, tamamen oyunun ilk sürümünü deneyeceğimiz aktif bir geliştirme süreci olarak ilerleyecek. Geliştiricinin beklentisi, oyundaki hataların ya da eksikliklerin bulunabileceğini göz önünde bulundurmanız ve Hit and Boom’un geliştirilebilmesi için ekibe geri dönüş sağlamanız.

Funverse Games’in Alfa teste katılanlara özel ödülleri olacak:

  • Her Boombot ve silah için “Godlike” Siyah Kostümler: Bu kostümler sadece alfa sürecinde oyunu deneyen kişilere verilecek. 6 haftalık bir süre boyunca günlük giriş ödülü olarak kostümlerinizi alabileceksiniz. Aldığınız tüm siyah kostümler hesabınızda kalacak.
  • Discord, Reddit, vb. sosyal medya platformlarında “Alfa Tester” etiketi
  • Oyun içi “Alfa Tester” çerçevesi ve isim etiketi
  • Arkadaşlarınızla oyunu deneyimleyebilmeniz için fazladan steam anahtarlarını sizlere ileteceğiz (İlk 100 kişi sınırlı).
  • Özel Çekilişlere Katılım Hakkı

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.