Oyun Haberleri

Wasteland’de Yenilikler

wasteland-2-banner

Oyun dünyasının önemli ismi; Fallout, The Bard’s Tale ve Wasteland gibi muhteşem oyunları bizlere kazandıran Brian Fargo‘nun yeni projesi ve oyunu Wasteland 2 ile ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor.

Bugün Wasteland 2 ile ilgili pek çok gelişme aynı anda duyuruldu.

Öncelike Wasteland 2 oyununu ön sipariş vermiş olan oyuncular için, oyuna 3.8 GB boyutunda yeni yama geldi. Bu yama ile oyunda pek çok yenilik yapıldı. Damonta ve Missile Silo 7 gibi yerler eklendi, oyuncu olmayan karakterlerin davranışları geliştirildi ve oyundaki hataların pek çoğu düzeltildi. Oyunun kendisi kadar bir yama geldi neredeyse. Detayları oyunun sayfasında okuyabilirsiniz. Eğer Wasteland 2 oyunu hakkında pek fikriniz yoksa yazdığımız ön incelemeyi buradan okuyabilirsiniz.

Bununla birlikte uzun zamandır geliştirilmekte olan oyunun çıkış tarihi de açıklandı. Wasteland 2, Ağustos 2014 sonunda tam sürüm olarak oyuncularla buluşacak.

Ayrıca Kickstarter’da oyuna destek olanlar yeni bir kitapla tanışacaklar. Daha önce oyuna erken erişim yapanlar, Stephen Blackmoore’un yazdığı “All Bad Things” isimli kısa hikayeyi okuma fırsatı buldular. Şimdi de Mike Stackpole ve Nathan Long’un birlikte yazdıkları roman “The Earth Transformed” bu hafta okuyucularla buluşacak.

Şimdiden herkese iyi oyunlar ve iyi okumalar!

wasteland2-the-earth-transformed

İlginizi Çekebilir  Overwatch Yaz Oyunları Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu