Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Valhalla Online İçin Ön Kayıtlar Başladı

Valhalla Online İçin Ön Kayıtlar Başladı

Adını efsanevi Valhalla mitolojisinden alan yeni nesil RPG oyunu Valhalla Online’ın Türkçe olarak oyun severlerle buluşacağı açıklandı.

League of Angels, Legacy of Discord, Era of Celestial gibi oyunların yapımcısı Yoozoo Games, merakla beklenen 3D aksiyon MMORPG oyunu Valhalla Online için ön kayıt dönemini başlattı. Ön kayıt yaptıran tüm oyuncuların 300 TL değerindeki “Muhteşem Kahraman Paketi’’ nin sahibi olacağı da duyuruldu.

Valhalla’nın Geleceği Sizin Elinizde!

Valhalla Online’da nihai amaç altın şehir Valhalla’yı ve kraliyet ailesini güvende tutmak. 3D grafikleri, zoom yeteneği, PvE sahneleri ve günün her saati açık PvP modu ile oyunculara eşsiz bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan Valhalla Online’ın özellikleri şunlar:

Benzersiz Stratejiler: Savaşçı, Okçu ve Büyücü sınıfları, 9 özel ekipman setleri ve bu setlere ait yedi farklı kademe ile oyunculara kendi taktiklerini geliştirme fırsatı sunuluyor.

Yetenek tabanlı PVP savaşları: Ayrıntılı görsellerle desteklenmiş 51 etkili beceri, 30 farklı yeteneği ve daha bir çok zengin içeriği sayesinde oyuncular ters köşe dolu PvP oynayış seçeneklerine sahip oluyor.

İlginizi Çekebilir  Çocukluk Korkuları Oyuna Dönüştü - Among the Sleep

İşbirliği: 60 güçlü muhafız desteği ve üçlü takım kurma seçenekleriyle hem PvE hem PvP sahnelerinde yenilmez ortaklık anlaşmaları yapılabiliyor.

Yoozoo tarafından geliştirilmeye devam eden Valhalla Online’ın 2019 Ocak ayı içerisinde yayınlanması planlanıyor. Ön kayıt süreci başlayan oyunun kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.