Oyun Haberleri

Ubisoft, E3’te Abonelik Sistemi Uplay Plus’ı duyurdu

Ubisoft, E3 2019‘daki basın konferansında yeni abonelik servisi Uplay Plus‘ı tanıttı. PC ve Google Stadia‘da hizmet verecek olan sistem Eylül‘de açılacak.

E3 2019‘un bugünkü programında ilk sırada yer alan Ubisoft, abonelik sistemi Uplay Plus‘ı duyurdu ve sistemle ilgili bazı bilgileri paylaştı.

Abonelik sistemini tanıtan Ubisoft‘un Platform ve Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Brenda Panagrossi, Uplay Plus‘ın 100’den fazla oyun içerdiğini söyledi. Oyun kütüphanesinin genişleyeceği belirtilen abonelik sisteminde Watch Dogs Legion, Ghost Recon Breakpoint ve Rainbow Six Quarantine oyunları da yer alacak.

Microsoft‘un XBox Game Pass, Electronic Arts‘ın Origin Access ve EA Access‘i ile benzer sisteme sahip olan Uplay Plus‘ın aylık ücreti 14.99 dolar olarak açıklandı. 3 Ağustos‘ta başlayacak sisteme 15 Ağustos‘tan önce ön kayıt yaptıranlar 3-30 Eylül tarihleri arasında geçerli olmak üzere ücretsiz deneme hizmeti kazanacak.

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed Valhalla'nın Yeni Sinematik Fragmanında Eivor, İngiltere Hükümdarı Olmanın Yöntemini Anlatıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu