Oyun Haberleri

Todd McFarlane Bu Sefer de Spawn Oyunu Yapmak İstiyor

90lar’da çizgi roman piyasasında hüküm sürmüş Todd McFarlane, gözünü bu sefer oyun piyasasına kestirdi. Spawn oyunu geliştirmek için doğru zamanı beklediği dile getirdi.

Todd McFarlane bir süredir gündemde olan isimlerden birisi. Spawn için film çekeceğini ama filmde Spawn’ın çok gözükmesini istemediğini söylemişti. Sonra iki adet farklı Spawn animasyon dizisi üzerinde çalıştığını eklemişti. Bir türlü beyaz perdeye yeniden aktaramadığı Spawn markası için çalışmalarını sürdürüyor.

Ancak ortada söz var, icraat yok. McFarlane bu sefer de bir Spawn oyunu geliştirmek istediğini söyledi. Yakın zamanlı bir röportajında, oyun dünyası üzerinden gelen soruya yönelik, “Doğru zamanı bekliyorum.” dedi.

McFarlane, “Umarım yapabilirim. Çılgın fikirlerim var. Doğru yerde ve doğru zamanda bunu gerçekleştirmemiz lazım yoksa satışlar çok etkilenir. Böylece ikinci, üçüncü ya da dördüncü oyunu yapmanız engellenebilir. Bunu yapabiliriz hatta ortalama bir satış rakamına çıkabileceğimizi düşünüyorum. Bundan daha iyisini yapabileceğimize inanıyorum. Sabırlı bir adam olduğum için bekleyip her şeyi sırasıyla çözmeyi yeğlerim.” sözlerine yer verdi.

Spawn için 1995 yılında Super Nintendo platformu için bir oyun hazırlanmıştı. Dönemin klasik side-scroller olarak adlandırılan, bizlerinse yürümeli oyun olarak bildiğimiz türde bir Spawn oyunu olmuştu. Ancak çok iyi bir başarı sergilediği söylenemez.

McFarlane’nin oyun pazarına girmek istemesi oldukça mantıklı. Insomniac Games tarafından hazırlanan 2018 tarihli Spider-Man oyunu süper kahraman oyunlarına olan ön yargıyı da kırmıştı. Ona benzeyen, açık dünya konseptli, Arkham serisine göre daha karanlık bir Spawn oyunuyla saatlerce vakit geçirebileceğimi düşünüyorum.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Diablo II: Resurrected Teknik Alfa Süreci Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.