Oyun Haberleri

The House of the Dead Serisi Yeniden Yapılacak

Sega tarafından geliştirilen ve bir dönem atari salonlarının vazgeçilmezi olan The House of the Dead serisinin yeniden uyarlanacağı açıklandı.

Çocukluğumun büyük bir bölümünü atari salonlarında geçirmiş biri olarak söyleyebilirim ki bu haber benim gibi dinozorlaşan ya da artık dinozor olmuş tayfayı çok mutlu edecek.

İlk defa 1996 yılında yayınlanan ve peşi sıra devam oyunlarıyla atari salonlarını ele geçiren The House of the Dead’in geliştiricisi Forever Entertainment, attığı bir tweet ile oyunun haklarının yenilendiğini ve tekrar bizlerle buluşacağını açıkladı.

Hi Guys! We confirm the signing of the agreement regarding remakes of the games “The House of the Dead” and “The House of the Dead 2”. No platforms or release dates have been confirmed, and unfortunately we can’t say anything more for now. Please keep fingers crossed for us and..— Forever Entertainment (@ForeverEntert)

Selam millet! The House of the Dead ve The House of the Dead 2 oyunlarının yeniden yapımları için bir anlaşmaya imza attığımızı bildirmek isteriz. Platform ya da çıkış tarihleri belli değil. Üzülerek belirtmek isteriz ki şu an için daha fazlasını açıklayamıyoruz. Bize şans dileyin ve takipte kalın

Remake” olarak hazırlanacak The House of the Dead 1 ve 2 oyunları yine orijinallerine sadık olarak mı yapılacak orası da bilinmiyor. Eğer eskisi gibi Rail Shooter denilen, önümüze geleni mermi manyağı yaptığımız türde gelirse, VR destekli bir çalışmayla çok güzel işler çıkartılabilir.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'un Yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss, Netflix ile Anlaştı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu