Oyun Haberleri

The Elder Scrolls Online’dan Yeni DLC! Deadlands Kasım’da Çıkıyor

Bethesda, 2021 yılı boyunca süren hikayenin son DLC‘si The Elder Scrolls Online: Deadlands‘i duyurdu. Oblivion Kapıları, bu heyecanlı macera ile kapanacak.

2014‘teki çıkış tarihinden beri, 240‘dan fazla ülkeden 19 milyondan fazla oyuncu The Elder Scrolls Online‘ı deneyimledi. The Elder Scrolls Online‘ın yeni DLC‘si Deadlands, tüm PC/MAC ve Stadia oyuncuları için 1 Kasım‘da, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyuncuları için 16 Kasım‘da çıkacak.

The Elder Scrolls Online: Deadlands, oyunculara “Oblivion Kapıları” yıl boyu macerasının yıkıcı sonunu deneyimleme fırsatı sunuyor. 20 saatlik aksiyon dolu finalde yeni dünyaları ve alışılmadık müttefikleri keşfederek, Dagon‘un Nirn‘e hükmetme planlarına engel olacağız.

İlgili Makaleler
YouTube player

Bethesda yetkilileri, The Elder Scrolls IV: Oblivion oynamış olanların Deadlands‘deki bazı kısımları hatırlayacağını söylüyor. Burn; lavdan nehirleri, alevden yaratıkları ve yüksek metal kuleleri barındıran bir bölge. Ve oyuncular Deadlands‘de, daha önce hiçbir Elder Scrolls oyununda görülmemiş, haşin fırtınalar ve şiddetli rüzgârlarıyla bilinen The Sever adındaki yeni bölgeye de yolculuk edebilecek.

Son olarak, bir Daedric prensin bile dize getiremeyeceği, Deadlands‘deki son bölge Fargrave; The Elder Scrolls Online‘daki en büyük şehirlerden biri ve devasa bir iskeletin çatısını oluşturduğu gizemli bir çöl metropolü. Oyuncuların diyarlar arası seyahat ederken üretim ve ticaret yapabileceği bir şehir. Bu metropolü ziyaret etmeden önce kendimize tek bir soru soracağız: Yeme, içme veya dinlenme ihtiyacı olmayanlar neye değer verir?

The Elder Scrolls Online’a İspanyolca Desteği Geliyor

Şimdi oyunun dil listesine İspanyolca da ekleniyor. Yani geçmişteki, şimdiki ve The Elder Scrolls Online‘a gelecek tüm güncellemeler dahil, tüm oyun içi metinler ve altyazılar İspanyolca dilinde yerelleştirilecek.

Oyuncular Deadlands oyun paketini oyun içi Crown Store‘dan alabilecek ve bu paket ESO Plus aboneliğine dahil olacak. Yeni DLC, PC/MAC ve Stadia için 1 Kasım‘da ve Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için 16 Kasım‘da çıkacak. 32. Güncelleme yama notlarının tamamı için buraya göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.