Oyun Haberleri

Telltale Games Yeni Sezonda Gelecek Oyunlarını Duyurdu

Telltale Games en sevilen oyunları Batman, The Walking Dead ve The Wolf Among Us‘ın yeni sezonlarının çıkış tarihini açıkladı.

Batman’in yeni sezonu 8 Ağustos’ta çıkacak. İlk bölümünün adı The Enigma olacak olan oyun ilk olarak PS4, Xbox One, PC ve Mac için çıkacak. Yeni sezonda The Riddler, Gotham City’i terörize etmek için geri dönüyor. Acımasız bir federal ajan ve Joker’in geri dönmesiyle birlikte Batman, tedirgin edici müttefiklere girmek zorunda kalacak. Batman’in müttefiklerinden hangisine güvenmeyi seçeceksiniz?

The Wolf Among Us’ın Geleceği Kesinleşti

Telltale Games’in iletişim müdürü Job Stauffer, Twitter üzerinden The Wolf Among Us serisine devam etme gibi bir planları olmadığını duyurmuştu. Bu tweetten kısa bir süre sonra ise oyunun yeni sezon haberini duyurarak oyunseverleri şaşırtmayı başardılar. The Wolf Among Us’ın yeni sezonunda yine Bigby Wolf ve Snow yer alacak. İkinci sezonun bağımsız bir oyun olacağını açıklayan firma oyunu PS4, Xbox One, Mac, iOS ve Android için çıkaracak. 

Telltale eleştirmenlerce beğenilen Walking Dead serisinin dördüncü ve son sezonunun çalışmalarına başlandığını da açıkladı. The Walking Dead çıkacak olan yeni sezonuyla seriyi sonlandıracak. 2018 yılında çıkması planlanan yeni sezonda Clementine yer alacak. 

İlginizi Çekebilir  Red Dead Redemption 2 En Düşük Ayarlarda 90'ların İlk 3D Oyunlarını Hatırlatıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu