Oyun Haberleri

Technomancer, Bize Mars’ta Hayatta Kalmayı Öğretiyor

technomancer-banner

Mars’ta geçen bilimkurgu türünde rol yapma oyunu Technomancer, 28 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkıyor.

Size Mars’ta nasıl hayatta kalınacağını öğretecek yeni bir video ile karşınızdayız.

Arazi şekillendirme işlemleri yüzlerce yıl önce sona erdirilmiş, üzerine her sabah öldürücü bir Güneş’in doğduğu Kızıl Gezegen pek de konuksever bir yer değil; bu ıssız gezegenin her bir köşesi ölümcül ve sinsi tehditlerle dolu.

İlk yerleşimciler tarafından Dünya’daki hayvanların genetik bir karşılığı olarak biyomühendislik yoluyla yaratılmış olan tehlikeli hibrid yaratıklar Mars kanyonlarında cirit atıyor. Ama ne yazık ki hayatta kalan diğer insanlar da en az hayvanlar kadar tehlikeli. Mars Dünya’dan tamamen koptuktan sonra ortaya birden çok sayıda fraksiyon çıkmış ve bunlar umutsuzca gücü ele geçirmeye çalışmaya başlamışlar. Hikaye boyunca yapacaklarınız ve vereceğiniz kararlar yoluyla bu fraksiyonlarla arkadaşlık kurmayı başarabileceksiniz.

technomancer-resim

Neyse ki bu zorlu ortamda hayatta kalmak için gereken her türlü alet edevata sahipsiniz. Tehlikeli bir durumdan kurtulmak için diplomatik veya gizliliği öne çıkaran bir yaklaşım faydalı olabilir, ama bazen de savaşmak tek seçeneğinizdir ve yıkıcı Technomancer güçlerinizi kullanmanız kaçınılmazdır.

Technomancy güçleriniz seçtiğiniz savaş duruşunu tamamlayıcı rol üstlenecek: bir Technomancer’ın kendine has silahı olan asayla dövüşebilirsiniz. Belki de Roguelar’ın tercihi olan bıçak ve tabancayı tercih edeceksiniz. Ya da Soldierlar’ın el üstünde tuttuğu gürz ve kalkanı. Aynı Technomancy gibi bu üç duruşun da kendi yetenek ağacı olacak ve bu ağaçta yalnızca yeni yetenek öğrenmekle kalmayacak, onları farklı geliştirme yollarını seçerek güçlendirebileceksiniz.

28 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak bu epik bilimkurgu rol yapma oyununda Mars’ın kaderini belirleyin.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. bu yapımcı firma potansiyeli yüksek olan ortalama oyunlar yapması ile meşhur. (bknz. bound by flame, bknz. of orcs and men) umarım bu sefer kırarlar şeytanın bacağını da adam gibi bir rpg buluruz oynayacak, bu yazın oyun kuraklığında…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.